E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Ağaç Kurdu İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Ağaç Kurdu İlaçlama

agac-kurdu-ilaclama

AĞAÇ KURDU İLAÇLAMA İŞLEMİ

Bu canlıların genel yaşam alanları ahşap yapılı ürünlerin bulundukları alanlarda daha sık olarak görülürler. Ahşap özellikte ki ürünlerin iç kısımlarına kendilerine yuva yapan haşerelerin güçlü ve dayanıklı bir çene yapısı vardır. Bu yapılarından dolayı da ürünlere zarar vermektedirler. Tabi bu canlının halk arasında birden fazla ismi vardır. Bu isimlerden bazıları mobilya kurdu, ağaç böceği gibidir. Ama ismi fark etmezsizin bu canlılar insanlara ait özellikte ki ürünlere zarar vermektedirler. Bu ürünler canlılar yüzünden kullanılmaz hale gelmektedir. Bunu önlemek aslında sizlerin elindedir. Yapmanız gereken ağaç kurdu haşerelerini çok yakından tanıyan ekibimiz ile temas kurarak canlıların sağlıklı yol olan ilaçlama uygulaması ile yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Ağaç kurdu ilaçlaması sizlerin ahşap ürünlerini zarardan koruyacaktır. İlaçlama şirketimizden alacağınız en iyi uygulamalar ile canlıları yok edebileceksiniz.Ağaç kurdu canlısı zarar verdiği ahşap ürünlerin içerisini oyarak bu alanlara yerleşmektedir. Bu alanlara yerleştikleri vakit canlılar gündüzleri aktif olmazlar. Daha çok beslenme veya üreme gibi ihtiyaçlarını gece vakitlerinden gerçekleştirirler. Sağlık yönünden insanlara hiçbir zararı olmayan canlılar daha çok insanların çeşitli özellikte ki ürünlerine zarar vermektedirler.

Bu canlıların baş kısmında bulunan antenleri ise birbirleri arasında iletişim sağlamalarına neden olmaktadır. Bu yüzden sizler canlıların ne gibi özellikleri olduğunu bilmediğinizden dolayı ağaç kurdu ilaçlama uygulamasını profesyonel ilaçlama şirketimize bırakmalısınız. Sizlerin sağlığından çok ürünlerinize zarar verecek olan haşereler için kesinlikle önlem almalısınız. Yoksa bu işten zararlı çıkan sizler olacaksınız.Diğer böcek ve haşereleri yok etmek için de sizler ilaçlama firmamız ile temas kurabilirsiniz. Uzman kadromuz ile sizlerin memnun olması için sunduğumuz ağaç kurdu ilaçlama işleminin yapıldığı en doğru adres bizim firmamızdır.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.