E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Akdeniz İlaçlama Fumigasyon

Ana Sayfa > GENEL > Akdeniz İlaçlama Fumigasyon

akdeniz-ilaclama-fumigasyon

AKDENİZ İLAÇLAMA FUMİGASYON İŞLEMİ

Fumigasyon kimyasal bir ilaçlamadır. Fakat bu ilaçlama her yere yapılamayacağını düşünüyorsanız yanılmaktasınız. Çünkü kimyasal gazlar ve sıvılar kapalı bir madde altında yapılarak her tarafı gaz bulutu oluşturur. Kısacası kimyasallar ile ortamda bulunan haşereler kısa sürede ölür. Sizde Akdeniz ilaçlama fumigasyon firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. fumigasyon firmamızda bulunan profesyonel ekiplerde operatör belgesi bulunmaktadır. Sizlerden her zaman uygun fiyatlar talep edilmektedir. Tehlikeleri olan fumigasyon ilaçlama firmamız tarafından kontrol altına alınır. Kullandığı ilaçlar ve sıvılar birinci sınıf niteliktedir.

Aynı zamanda kutu, ambalaj, koli, açık alanlarda da bu hizmeti vermekteyiz. Fumigasyon araç ve gereçler ile ilaçlama yaptığımız için etrafta bulunan canlılarınıza ve bitkilerinize zarar vermiyoruz. Sadece haşere gruplarına etki ederek sizleri sağlıklı ortamlara kavuşturuyoruz. Böylelikle sizlerde rahat bir şekilde bahçenizde, evinizin tüm alanlarında oturabilirsiniz. Ayrı yeten gemilerde ve araçlarda ürün taşıması sırasında çeşitli haşereler kutulardan sizlerin yaşam alanlarına gelir. Bunları da engellemek için gemi ilaçlaması yaptırabilirsiniz. Akdeniz ilaçlama fumigasyon firmamızda anlatılan tüm hizmetler sizlere kısa sürede verilmektedir ve fumigasyon ilaçlama sonrasında ilaçlama yapılan ortama bir gün içerisinde tekrar girebilirsiniz.

Firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Gerekli iletişimleri sağlayarak merak ettiğiniz tüm bilgileri uzman ekiplerimizden öğrenebilirsiniz. Ürünlerinizin sağlıklı hale gelmesi için uzman ekiplerimiz tüm titizlikleri ile fumigasyon ilaçlama yapmaktadır. Sizde bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız Akdeniz ilaçlama fumigasyon firmamızdaki uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Bu hizmeti sadece bu şekilde biz vermekteyiz. Diğer ilaçlama firmaları sizlere yüksek maliyet sunarlar ve istenilen hizmeti vermeyebilirler. Piyasada yasal olmayan firmalar bulunduğu için ilaçlama firmasına başvurmadan önce operatör belgesini talep edebilirsiniz. Bu sayede sizlerde yasal ilaçlama yaptırmış olursunuz. bunlar için tek yapmanız gereken firmamıza başvurmanızdır.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.