E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Akrep İlaçlama

Ana Sayfa > Haşere Türleri , Slaydır > Akrep İlaçlama

akrep-ilaclama

AKREP İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Bazı canlılar özellikleri olmayan ve neredeyse dünyanın tüm köşesinde yaşam koşuluna uygun canlılar olarak bilinmektedir. İşte akrepler tam bu tanıma uyan canlılardır. Dünyanın her köşesinde farklı çeşitleri ile bulunan akrepler sadece yaşadıkları alanların iklim şartlarına göre zehirli- zehirsiz gibi belirgin ve önemli özellik ortaya çıkarmaktadır. Akreplerin vücut yapıları diğer canlılara göre değişkenlik göstermektedir. Eklem bacaklılar grubunda yer alan canlıların vücutlarının en son kısmı olan kuyrukları çok zehirlidir. Bu kuyruklarının ucunda taşıdıkları iğneleri ile insanlara saldıran canlılar genelde yaz aylarında daha sık görülürler.

Sıcakta yaşamayı seven akreplerin bazı türleri de kış aylarında yaşayabilmektedir. Ama her farklı özellikte ki akrepler için ortak olarak yapılan akrep ilaçlama işlemi insan hayatını ölüme bile götürebilecek zehre sahip canlıların kesinlikle yok edilmesi gerekmektedir. Bu canlılar yok edilmedikleri zaman insanların evlerine girerler. Bu alanlarda bodrum katlarına sıcaklıklarından dolayı yerleşen akrepler diğer canlılar gibi de çok hızlı bir şekilde üreyebilmektedir. Bulundukları alanlara yumurta bırakarak üreyen akrepler kesinlikle bizim haşere ilaçlama firmamız tarafından yok edilmelidir.

Yoksa sizlerin başına çok büyük sağlık sorunları açabilmektedir. Bu yüzden geceleri aktif olan akrepler tespit edildiği zaman hemen ilaçlama şirketimiz ile gerekli bağlantılar kurularak yok edilmelidirler. Vücutlarında taşıdıkları iğnelerini sizlere soktukları an zehirlerini aktarırlarsa sonuç ölüm bile olabilir. Bu yüzden ekibimizin sunduğu akrep ilaçlama uygulaması kesinlikle tercih edilmelidir.Geceleri aktif olan akreplerin sıcağı sevdiğini bilen ekibimiz hemen evlerin en sıcak ve kullanılmayan alanlarında tespit çalışmaları yapmaktadır. Sizlerde bizim gibi bir ilaçlama ekibi ile çalışarak ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz. Akrep ilaçlama bizim sizlere sunduğumuz kaliteli uygulamalar arasında yer almaktadır. Bu yüzden sadece bize ulaşmalısınız.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.