E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Arı İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Arı İlaçlama

ari-ilaclama

ARI İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Arılar doğada gruplar halinde gezerler ve en ufak tehdit unsurunda insanları sokarlar. Bu sokmalar ölümcül olabilir. Fakat arıların genelde bir zararları yoktur. Bu hem zararları olarak hem de saldırmalarıdır. Bir farklı nedenlerinden dolayı insanlara zararı vardır. Bunlar arıların sürekli glikoza ihtiyaçları oldukları için evlerinizdeki sulu yiyecekleri, meyve sularını, diğer içecekleri işgal edebilirler. Sürekli çoğalan canlılar oldukları için her yerde yuvalarını görebiliriz. Bu yuvalara zarar verildiği andan itibaren toplu saldırılar yaparlar. Bu toplu saldırılar zararsız olsalar bile ölümleri gerçekleştirebilir.

Arılar uçan haşere grupları arasında yer alırlar ve evlerimize girmeleri, sokmaları asla önlenemez. Aynı zamanda arılar doğada sürekli gezdikleri için çeşitli mikropları üzerinde taşırlar. Bizleri soktuklarında ya da bir yere konduklarında bu mikroplar bizlere döngü yolu ile geçer. Bir de arıların kovanda görevleri vardır. Kraliçe arı, işçi arı, asker arı, koruma arı gibi çeşitleri bulunur. Asker arılar tehlike anında saldırıya geçer. Asker olarak tanımladıklarımız sarıca arılardır. Bu arıların zehirleri daha fazladır ve insanlara etki edebilirler. Tüm bu arıları engellemek istiyorsanız ilaçlama firmamızı seçebilirsiz. İlaçlama firmamız arı ilaçlama hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Aksi takdirde arı ilaçlattırması yapılmazsa evlerinizin etrafında yuvalar yaparak sizleri sarabilirler.

İlaçlama firmamızın arı ilaçlama hizmeti her alana yapılmaktadır. İlaçlama firmamızdaki tüm personel yönetmeliğin verdiği tüm belgeleri almıştır. Bunların dışında çeşitli belgeleri bulunan uzman ekiplerimiz bulunmaktadır. Firma olarak teknolojik yöntemleri sürekli kullanmaktayız. Her haşere ayrı, ayrı ilaçlama yaptığımız gibi arılara da ayrı bir ilaçlama yapmaktayız. Tüm bu hizmetlerimiz en uygun fiyatlara yapılmaktadır. Sizde ilaçlama firmamızdan arı ilaçlama hizmet almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle her tüm tehlikelerden kurtulmuş olursunuz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.