E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Bina İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Bina İlaçlama

bina-ilaclama

BİNA İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Haşere grupları çeşit olarak sayıları oldukça fazladır. Bunlar sürüngenler, uçan haşereler, kemirgenler, böcekler, akarlar, görülmeyen canlılar, mikrobiklerdir. Tüm bunların kendi aralarında da çeşitleri vardır ve her zaman mikroplu ortamlarda yaşarlar. Fakat evlerimize gelerek yaşam alanlarımızı mikroplu hale çevirerek sürekli çoğalırlar. Bunları engellemek için basit yöntemler yetmez. Bu tür canlılar kalıcı bir ilaçlamaya ihtiyaç duyar. Sizlerde ilaçlama firmamıza başvurarak bina ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Binalardaki yaşantıları çok farklı etkilerler. Sizlere taşıyıcı hastalık bulaştırarak kısa sürede insandan insana geçebilir. Bu nedenle sizde bu ilaçlamaları yaptırmanız gerekmektedir.

İlaçlama yöntemlerimizin arasında jel ilaçlama, sprey ilaçlama, toz ilaçlama, UVL ilaçlama, makine ilaçlama, dumanla ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama olarak değişmektedir. Diğer teknolojik ilaçlama yöntemlerimizde bina ilaçlama hizmetimizin arasında vardır. Sizlerin tek yapması gereken binanızda bulunan haşere gruplarını tespit edip bizlere bildirmektir. Bu aşamadan sonra uzman ekiplerimiz sizlerin binasına gerekli araç ve gereçler ile gelerek hemen kalıcı bir ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama firması olarak profesyonel hizmet, müşteri memnuniyeti, kalıcı ve kesin çözümler, düşük maliyet, teknolojik yöntemleri ilaçlama firmamız size en iyi şekilde sunmaktadır. Diğer ilaçlama firmaları ise bazı konularda hatalar yapabilirler. Operatör olmamış kişilerin bulunması ve ilaçlama yapması kazaları getirebilir. Sizlere yüksek maliyet sunarak istenmeyen durumlar oluşabilir.

Teknolojiyi firmalarında bulundurmadıkları için sizler kalıcı ilaçlamaya tabi tutulmazsınız ve bu ilaçlama tam olmadığı için birden fazla ilaçlama yapılabilir. Tüm bunlarda ekstra maliyetleri oluşturur. Sizde ilaçlama firmamızın bina ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız firmamızdaki uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle her zaman sağlıklı ve hijyenik alanlarda yaşayabilirsiniz. Aksi takdirde çeşitli alanlarda bulunan görülmeyen canlılar sizleri rahatsız edebilir. Bunların dışında taşıyıcı hastalıklara maruz kalabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.