E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Böcek İlaçlama Fiyatları

Ana Sayfa > GENEL > Böcek İlaçlama Fiyatları

bocek-ilaclama-fiyatlari

 BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI BİLGİLERİ

Böcekler hayatın bir parçasıdır. İnsanlar nasıl yaşama hakkına sahipse böceklerde yaşama hakkına sahiptir. Ancak böcekler insanları, bitkileri ve doğayı tehdit etmektedir. Bu durum birçok böcek ilaçlama firmasının kurulmasına ortam hazırlamıştır. İlaçlama firmaları, açık veya kapalı alan fark etmeksizin insanları haşerelerden kurtararak onlara daha sağlıklı ve daha güvenli bir yaşam olanağı sunmaktadır. Tabi her şeyde olduğu gibi firmaların yaptığı hizmetlerin de bir bedeli vardır. Her böcek ilaçlama fiyatları birbiri ile aynı olmayabilmektedir. Yasal yollarla kurulmuş olan ilaçlama firmalarının fiyatları devlet kontrolünde olup standart bir fiyat tarifeleri vardır. Ancak yasal olmayan yani yasadışı kurulmuş ilaçlama firmaları, fiyatlarını standartların daha da altına çekebilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise devlete ödenmesi gereken verginin ödenmemesidir.

İlaçlama yaptırmayı düşünen bir kişi böcek ilaçlama fiyatları konusunda oldukça dikkatli davranması gerekmektedir. Görünüşte ilaçlama hizmet bedelleri yasal firmalara göre daha düşük olan kaçak ilaçlama şirketleri yaptıkları işlemlerden sonra çok daha pahalı bir hale gelebilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise insan sağlığının hiçe sayılmasıdır. Kaçak ilaçlama şirketlerinde kullanılan ilaç ve ekipmanların kalitesi standartların daha altında olduğu için çeşitli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Dünyanın önde gelen hastanelerinde yapılan klinik araştırmalarına göre ilaçlama esnasında yanlış ilaç kullanımı insanlarda zehirlenmeler,cilt kanseri gibi ölümcül hastalıklara neden olmaktadır.Böyle bir durumla karşılaşmamak için firmanın özelliklerinin tam olarak araştırılması gerekmektedir.İnsan sağlığı paha biçilemeyen bir değerdir.

İlaçlama yaptırırken sadece fiyatına bakılmamalıdır. Firmanın geçmişte yaptıkları işler ve ne gibi sorunların ortaya çıktığı araştırılmalıdır. Firma, ilaçlama konusunda kullanacakları ilaçların özelliklerini, yan etkilerini, beklenmedik bir durumda yapılması gereken şeyleri açık bir şekilde müşteriye anlatması gerekmektedir. Bakanlık bünyesindeki tüm firmalara bu tür eğitimleri vermektedir.Bakanlık onaylı yasal ilaçlama şirketlerinin böcek ilaçlama fiyatları, kaçak olanlara nazaran biraz pahalı olabilir. Ancak uzun vadede düşünülecek olunursa yasal firmaların hizmet bedellerinin daha uygun olduğu kamuoyu araştırmaları ile saptanmıştır.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.