E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Büyükçekmece İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Büyükçekmece İlaçlama

buyukcekmece-ilaclama

BÜYÜKÇEKMECE İLAÇLAMA FIRSATI

Büyükçekmece İstanbul sınırları içerisinde yer almaktadır. Denize yakın olması birçok olumsuzlukları da getirir. Bunlardan bir tanesi haşerelerdir. Haşereler İnsanların baş edemediği ve zararlarına maruz kaldığı canlılardır. Teknolojinin gelmesi insanlara birçok kolaylık sağlamıştır. Fakat evimizde bulunan her maddeyi haşereler hem kemirebilir hem de mikrop bulaştırabilir. Örnek vermek gerekirse geceleri uçan haşereler aktif olmaktadır. Kalorifer ve diğer maddelerin yanında hamam böcekleri, kalorifer böcekleri yer alır. Bunlar başlıca görülen canlılardır. Haşere grupları dendiğinde akla milyonlarca sayı gelir.

Tüm bu canlılar soğukta, nemde, sıcakta yaşayabilirler. Asla yuvalarını terk etmezler ve öldüklerinde bile etrafa zarar verebilirler. Sizler haşereleri engellemek için öldürmeye kalkabilirsiniz. Bu sizler için çok zararlıdır. Çünkü öldüklerinde sizlere direk mikrop geçer. Bu genel olarak dışkılarından kaynaklanır. Bir farklı şekilde görülmeyen canlılar, küçük böcekler yiyeceklerinizin üstünde dolaşır. Tüm bunları engellemeniz için İstanbul’da bulunan Büyükçekmece ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. İlaçlamalarımızı her zaman teknolojik olarak yapmaktayız. Günümüzde kullanılan ilaçlamalar jel ilaçlama, makine ilaçlama, UVL ilaçlama, toz ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, dumanlama ilaçlama, sprey ilaçlama, sıvı ilaçlama ve diğer teknolojik ilaçlamalar olarak değişmektedir.

Tüm bunlar yapılmadan önce ortamdaki haşere sayılarına ve çeşitlerine bakılır. Duruma göre bir yöntem seçilir ve birinci sınıf ilaçlar ile ilaçlama yapılır. Firmamız günün her saati hizmet vermektedir. Bu nedenle dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer işletmenize bir ilaçlama yaptıracaksanız. Bunu kapalı olduğunuz günlerde ve ya geç saatlerde yaptırabilirsiniz. Sizde Büyükçekmece ilaçlama firmamızdan yararlanmak istiyorsanız hemen uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçebilirsiniz. Büyükçekmece ilaçlama hizmetimiz tüm İstanbul’da geçerliliğini sürdürmektedir. Sizde ilaçlamayı yaptırdıktan sonra rahat bir şekilde yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Böylelikle daha sağlıklı alanlarda yaşayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.