E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Çiyan İlaçlama

Ana Sayfa > Haşere Türleri , Slaydır > Çiyan İlaçlama

ciyan-ilaclama

ÇİYAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Çiyan kendi aralarında boyut, şekil, renk olarak farklık gösterirler. Bu canlılar farklı şekillerde oldukları için bazen görmemiz imkânsızdır ve bu canlılar gündüz fazla gözükmezler. Genel olarak geceleri aktif olarak gezerler. En önemli özellikleri uzadıkları zaman 30 santimetreye kadar çıkarlar. Bu nedenle gözle görmemiz çok nadir olabilir. Rutubetli ve karanlık bölgeleri sevdikleri için evlerimizde, bodrumlarımızda, depolarımızda, mutfaklarımızda, lavabolarımızda, odalarımızda sık olarak bulunurlar. İnsanlara zararları ise sokmalar ve ısırmalardır. Fakat genelde karşılaştığımız örümcek ısırığı sayıp geçerseniz etkilerine katlanmak zorunda kalırız. Bunları göz önünde bulunduran firmamız sizlere çiyan ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti aldığınızda yaşam alanlarınız daha sağlıklı olmaktadır.

İlaçlama firmamız teknik açıdan işleri titizlikle yapan uzman ekibe sahiptir. Bunların yanı sıra uygun maliyet, teknolojik yöntemler ile ilaçlama, kalıcı ve kesin sonuçlar, birinci sınıf ilaçlar, müşteri memnuniyetini bir arada sunulmaktadır. İlaçlama firmamız günün her saati ilaçlama yapmaktadır ve 7–24 bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer işletme tarzı bir yere sahipseniz sizlerde kapalı olduğunuz günlerde veya tatillerde bu hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle hiçbir aksaklık yaşanmaz ve ortamlarınız sağlıklı alanlara dönüşür. Diğer ilaçlama firmaları ise çiyan ilaçlama hizmeti verirken bazı hususları ikinci plana atar. Bunlar yüksek maliyet, eski yöntemler, etkisiz ilaçlar, istenmeyen memnuniyet, tecrübesiz ekipler olarak değişmektedir ve tüm her yere haşere ilaçlama servisi veremeyebilirler.

Sizlerde böyle bir ilaçlama hizmeti alacak olursanız bizleri tercih ederek tüm sorunlardan kurtulabilirsiniz. İlaçlama firmamızın çiyan ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sizde uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle geceleri daha rahat uyuyabilirsiniz. Aynı zamanda çiyan canlıları sizlere gözükmeden yiyeceklerinize, eşyalarına dışkı bırakabilirler. Bu işlemi yaparken de taşıdıkları mikroplar etrafa yayılır. Sizler tüm bunları yaşamak istemiyorsanız hemen ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.