E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Dezenfeksiyon

Ana Sayfa > Hizmetlerimiz , Slaydır > Dezenfeksiyon

dezenfeksiyon

DEZENFEKSİYON NEDİR

En çok kullandığımız yaşam alanlarımızda temizlik çok önemli faktördür. Bu işlem sürekli yapılır ve süreklide kirlenir. Kirleten canlılar haşere gruplarıdır. Sürekli çoğaldıkları için hem insan sağlığına zarar verirler hem de evlerimizde kullandığımız tüm maddelere zarar verirler. Bunları önlemek için yapılan doğal yöntemler geçersizdir. Çünkü bu canlılar tüm her şeyi yiyerek daha çok büyüdükleri için zaman içerisinde önüne geçilemeyecek bir durum oluşur ve bazı haşere grupları öleceğinin farkına vardığında yumurtalarını başka yerlere bırakırlar. Kısacası normal yöntemlerle asla önlenemeyen canlılardır. Fakat dezenfeksiyon işlemi tüm bunları ortadan direk olarak kaldırır. Dezenfeksiyon sıvı, gaz, asit ve bazlardır. Bunlarda krom, klor birleşikleri, brom, ozon, alkoller, ağır metaller ve bunların bileşikleri birinci sınıf ilaçlar ile karıştırılır.

Bu karışımlar tüm bölgelere aynı orantıda yayılması ile haşereler kısa sürede ortadan kalkar. Tüm bu hizmetleri ilaçlama firmamız sizler için en ufak detayını düşünerek hizmet sağlamaktadır. Ayrıca diğer profesyonel hizmet veren ilaçlama firmaları gibi dezenfeksiyon işleminden yüksek maliyet almamaktadır. Sadece yapılan teknik uygulamanın piyasa değeri kadar fiyat talep edilir. Bu doğrultuda müşteriler ilaçlama firmamızı tercih etmektedir. Sizde kalıcı ve kesin çözümler almak istiyorsanız ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize firma olarak güveni, haşere ilaçlama konusunda titizliğini, uygun maliyetini, personel bilgisini ve tecrübesini göstermektedir.

Böylelikle hem yaptığı çalışma hem uygun standartlıklar içerir. Hem de istenilen dezenfeksiyon işlemini kısa sürede yaşam alanlarınız ya da diğer hizmet alanlarınıza alabilirsiniz. Ayrı yeten dezenfeksiyon yöntemi kimyasala yakın olsa da tam anlamıyla kimyasal bir yöntem değildir. Fiziksel yöntemin yanında yüksek tozda ilaçlar kullanılır. Eğer sizde dezenfeksiyon konusunda ilaçlama firmamıza yaptırmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurarak tüm haşere yuvalarından kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.