E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

En İyi Böcek İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > En İyi Böcek İlaçlama

bocek-ilaclama-fiyatlari

EN İYİ BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSLERİ

Bilindiği üzere haşereler hayatımızın her alanında oldukça sık rastlanılan varlıklardır.Bu varlıklar kimi zaman insan sağlığını ve doğal çevreyi tehdit etmektedir.Özellikle önceki yıllarda haşerelerin insanlarda büyük sağlık sorunlarına neden olduğu bilinmektedir.Ancak günümüz koşullarında bu durumlara ender rastlanmaktadır.Bunun en büyük nedeni ise böcek ilaçlama servisleridir.Böcek ilaçlama servisleri her türlü alanı bu zararlı haşerelerden temizlemek için hizmet vermektedirler.Ülkemizde özellikle son yıllarda oldukça sık rastladığımız kene,akrep gibi tehlikeli haşerelerden korunmak için düzenli etkili bir ilaçlama  yaptırılmalıdır.Ancak ilaçlama yaptırırken ilaçlama servisleri de çok titiz seçilmelidir..Bir böcek ilaçlama servisinin insanlara hizmet verebilmesi için sağlık bakanlığından ruhsat alması gerekmektedir.

Bakanlık, bünyesindeki bu ilaçlama servislerine gerekli her türlü bilgiyi vermektedir.İlaçlama servisleri de bu kursları başarı ile bitirir ise faaliyetlerine başlamaktadır.Ancak her servis bakanlıktan ruhsat almayı başaramaz ve ruhsatsız kaçak hizmet vermektedir.Bu durum kaçak servislerin ilaçlama konusunda yeterli bilgi ve tecrübe almamasına yol açmaktadır. Her yıl yanlış ilaçlama yapıldığından dolayı birçok insanda çeşitli hastalıklar görülmektedir. Böyle üzücü hadiseler genellikle kaçak servisler tarafından meydana gelmektedir. İlaçlama esnasında kullanılan zirai ilaçların kalitesi oldukça büyük önem taşımaktadır.

İlaçlama servislerinde kullanılan ilaçlar, bakanlık tarafından laboratuarlarda değerlendirilip insan sağlığında ve doğal çevrede olumsuz etki bırakmaması üzerine onaylanıp piyasaya sürülmektedir. Ancak kaçak servislerin çoğunda kullandıkları ilaçların bakanlık standartlarından yoksun olduğuna rastlanmaktadır. Uzman bir ilaçlama servisi haşerenin türüne göre işlem yapmaktadır. İlaçlama çeşitleri de kendi arasında farklılık göstermektedir. Kaliteli bir ilaçlama servisi insan sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu  bilip ona göre faaliyet yürütmektedir. İlaçlama, çok basit bir olay gibi görünse de hafife alındığında ne derece ciddi sorunlara yol açtığı geçmiş dönemlerde görülmüştür. Ruhsatsız kaçak ilaçlama firmalarına rastlanılan durumda bakanlığı arayarak ihbar edebilirsiniz.

 

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.