E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fare İlaçlama

Ana Sayfa > Haşere Türleri , Slaydır > Fare İlaçlama

fare-ilaclama

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fareler insanlarda çok farklı etkiler yaşatabilirler. Evlerde yiyeceklerimizi ve eşyalarımızı kemirirler. İşletmelerde ise istenmeyen görüntüler yüzüne tiksinmelere sebep olurlar. Kemirgen gruplarında yer aldıkları için her maddeyi kemirebilirler ve sivri burunları sayesinde tüm kokuları çok rahat alabilirler. Yuvalarını evlerimizin içlerinde her yere yaparlar ve ortaya çıktıklarında yakalanmaları imkânsızdır. Türleri ise çatı fareleri, fındık fareleri, lağım fareleri, ev fareleri, tarla fareleri olarak değişir. Diğer haşere gruplarından çok farklıdır. Bunun nedeni ise hem otçul hem de etçil canlılardır. Bunu göz önünde bulunduracak olursak fareler her alanlarda yaşayabilirler ve diğer memeliler gibi çoğalırlar.

Çoğalmaları çok fazla olmasa da ortamda bulunan tüm ürünleri kısa zaman içerisinde yok ederler. İlaçlama firmamız fare ilaçlama hizmetini sizlere en uygun fiyatlara vermektedir. Sizlerde bizleri tercih ederseniz tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızda uzman ekipler, birinci sınıf yöntemler ve ilaçlar, teknolojik ilaçlamalar, yasal belgeler bulunmaktadır ve uzman ekiplerimiz güvenilir, güler yüzlü, samimi, işinin titizlikle yapan, operatör belgesine sahip olan, tehlikeli yöntemlerin zararlarını en aza indiren kişilerdir. Bir farklı şekilde fare gruplarını keşfetmek çok zordur. Çünkü her an nerede oldukları belli olmaz. Bu nedenle ilaçlama firmamız öncede kontroller yapar ve sonrasında böcek ilaçlama yapmaktadır. Diğer ilaçlama firmaları ise fare ilaçlama hizmetini bazı aksaklıklar ile verirler.

Bunlar yüksek maliyet, alanlarında profesyonel olmayan kişiler, yasal olmayan yöntemler, kontrolsüz ilaçlamalardır. Bunları yaşamak istemiyorsanız sizde ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan fare ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız hemen uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçebilirsiniz. böylelikle evleriniz ve diğer kulanım alanlarınız daha sağlıklı, hijyenik, temiz ortamlara dönüşür. Sizde kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını düşünüyorsanız bu ilaçlamayı yaptırmanız gerekir. Aksi takdirde bazı sorunları sık, sık yaşayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.