E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fumigasyon Çadırı

Ana Sayfa > GENEL > Fumigasyon Çadırı

fumigasyon-cadiri

FUMİGASYON ÇADIRI KULLANIMI

Fumigasyon genel olarak kimyasal ilaçlamadır. Fakat eskiden bugüne sürekli gelişerek çeşitli malzemeler ortaya çıkmıştır. Günümüz teknolojisi ile gaz ve sıvılar ortama hapis edilir. Fumigasyo çadırı da fumigasyonda kullanılan malzemelerden bir tanesidir. Fumigasyon çadırı hem ucuz hem de çoklu sistemdir. Tüm gaz ve sıvıları içinde tutarak ortamdaki sürüngen haşereleri, kemirgen haşereleri, uçan haşereleri, görülmeyen canlıları, akarları, böcekleri hemen ortadan kaldırır. Bu nedenle tercih edilen bir yöntemdir. İlaçlama ortamının büyüklüğüne göre çadır eklenerek büyüyen bir sistemdir. Ülkemizde fumigasyon hizmeti veren birçok firma bu yöntemi tercih eder. Böylelikle hem ucuz hem de kaliteli ilaçlama yapılmış olur.

Fumigasyon çadırı her zaman kaliteli olarak alınır. Çünkü ortaya gaz sızdığında birçok alana zarar verir ve önüne geçilemeyebilir.Fumigasyon çadırı kullanırken uzman ekipler her zaman kalın bez kullanırlar. Bunun nedeni ise gaz kaçırdığında kapatmak için hemen önlenir. Böylelikle kalıcı ilaçlamanın yanı sıra tehlikeler önlenmiş olur. Piyasada bulunan fumigasyon çadırı çok uygun maliyetlerdedir. Boyutlarına, çeşitlerine göre değişir ve tüm hepside gaz kaçırmaz ürünlerden üretilmiştir. Dilerseniz sizde bu hizmetleri bulunduran ilaçlama firmamızdan yararlanabilirsiniz. Bir farklı olarak bu fumigasyon çadırı bizlerde mevcuttur ve bizlerden temin edebilirsiniz. Bu hizmetlerin yanı sıra kimyasal bir ilaçlama yapmaktayız. Kimyasal ilaçlamamız her zaman olumlu yönde olmaktadır.

Bugüne kadar birçok yerde fumigasyon ilaçlaması gerçekleştirdik. İlaçlama yapılan tüm müşterilerimiz ilaçlama firmamızdan memnundur. Bunları göz önünde bulundurarak sizlerde fumigasyon ilaçlamasını bizlerden alabilirsiniz. Diğer fumigasyon ilaçlama firmaları ise bazı konularda kalitesiz malzeme kullanırlar. Sonuç olarak ta çeşitli kazalar ve müşteri memnuniyeti tam olarak sağlanmaz. Fumigasyon ilaçlama hizmetini firmamızdan almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz veya web sitemizden bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.