E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fumigasyon İlacı

Ana Sayfa > GENEL > Fumigasyon İlacı

fumigasyon-ilaci

FUMİGASYON İLACI ŞARTI

Fumigasyon yöntemi çeşitli alanlarda kullanılan bir kimyasal yöntemdir. Personel ve ilaçları yönetmelik tarafından belirlenir. Çünkü fumigasyon ilacı ile ilgili yapılan çalışmalar çok tehlikelidir. Bunlar fosfin, methyl bromide, dikolorpropan, kloropikrin, metil izosiyanür, hidrojen siyanat, sülfürür, florit olarak bilinir. Bu ilaçlar ile haşereler kesin sonuçlara maruz kalır ve böylelikle kısa sürede ilaçlama yapılmış olurlar. Bu gaz ve sıvılar ne kadar tehlikeli olursa olsun. İlaçlama yapılan ortama bir gün içerisinde tekrar girilebilirsiniz. İlaçlamanın temel amacı insan ve diğer canlılara zarar vermek değildir. Yapılan çalışmalarda bir kapalı madde içerisinden ortama gaz vermektedir. Bu sayede ilaçlama ortamı boşaltılır ve ortamdaki haşereler ölür. Sizde bu ilaçlamayı firmamıza yaptırabilirsiniz. Fumigasyon ilacı ile ilgili tüm bilgilerimiz sizlere anlatılmaktadır.

Sizde bu bilgileri edinerek tehlikeleri önleyebilirsiniz. Aksi takdirde bu ilaçlar ölümcül derecelere kadar çıkabilir. İlaçlama firmamızda yer alan uzman ekiplerimiz tüm araç ver gereçlerini bulundururlar. Bu nedenle uzman ekiplerimiz sizleri ve kendilerini güvence altına alırlar. Firmamız kurulduğu zamandan beri teknolojik olarak çalıştığı için her sorunun üstesinden en iyi şekilde gelmektedir. Sizde ilaçlama firmamıza ilaçlama yaptırarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Böylelikle hem haşerelerden kurtulmuş olursunuz.

Hem de kendinizi tehlikelere karşı korumuş olursunuz. En kaliteli ve onaylı fumigasyon ilacı ile ilaçlama yapan firmamız sizlerden düşük maliyet talep etmektedir. Diğer firmaların ilaçlama yöntemleri teknolojik değildir ve sizlerden yüksek maliyet talep etmektedirler. Sizde bunları göz önünde bulundurarak ilaçlama firmamızdan yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan fumigasyon hizmeti almak istiyorsanız sizde uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, ilaçlama sonrası uygun maliyet talebimiz ve sizlerin güvenliğini sağlamak ilaçlama firmamız tarafından sağlanır. Böylelikle sizlerde tüm haşere gruplarından kurtulur ve sağlıklı günler geçirebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.