E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fumigasyon İlaçları

Ana Sayfa > GENEL > Fumigasyon İlaçları

fumigasyon-ilaclari

FUMİGASYON İLAÇLARININ KALİTELİSİ

Fumigasyon bildiğimiz üzere kimyasal düzeyde ilaçlamadır. Bu ilaçlamanın farkı diğer ilaçlamalara göre farklıdır. Çünkü diğerleri çeşitli sıvılılar ile karıştırılır ama fumigasyonda bu sıvılar gazlar ile karıştırılır. Sonuç olarak kesin sonuçlar verir ve en önemlisi bu ilaçlama çok tehlikelidir. Hem insan sağlığı açısından hem de tüm canlılar açısından tehlikelidir. Bu nedenle fumigasyon yapıldığında ortamdaki tüm haşere grupları ölür. Bu ilaçlar fosfin, methyl bromide, dikolorpropan, kloropikrin, metil izosiyanür, hidrojen siyanat, sülfürür, florit ve çeşitli gazlar gibi farklılıkları vardır.

Bunları ilaçlama firmaları yapar ve ilaçlama firmaları arasında bu konuda farklar vardır. Bunlar ilaçlama sırasında yüksek ilaç kullanmaktır. Bazı firmalar içlerine çok sıvı katarlar bazıları da az sıvı kullanırlar. Yüksek sıvı kullananların tehlikeleri yüksektir. Bunu yanı sıra bu firmalar profesyonel olarak çalışır. Çünkü tehlikeleri aşacak bir profesyonel ekibi vardır. Fumigasyon ilaçları kullanılırken ortamda gazlı ilaçlar bir süre tutulur. Bu işlem fumigasyon çadırı ile yapılmaktadır. fumigasyon ilaçları kullanılmadan önce haşere grupları tespit edilerek yapılmalıdır. Bazı haşere grupları çok detaylı oldukları için bu önlenemeyebilir.

Ayrı yeten görülmeyen canlılar bu sayede ortadan kalkmış olur. Bizim ilaçlama firmamız ise fumigasyon ilaçları ile ilaçlama yaparken doğru orantıda fumigasyon ilaçlama yapar. Sizde bundan yararlanabilirsiniz. Tehlikelere karşı bütün malzemelerini bulundururlar ve sizlere ilaçlama öncesi önemli bilgileri aktarırlar. Sizde bu hizmeti almak istiyorsanız ilaçlama firmamızdaki uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle tüm haşere gruplarının etkisinden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Aksi takdirde diğer ilaçlama firmalarına yaptırırsanız çeşitli kazalara yol açılabilir. Fumigasyon ilaçlaması bir kapalı maddenin altında yapılır. Kısa sürede ortam gaz ve sıvılar ile dolar ve haşere yumurtaları, canlıları ortadan tamamen kaybolur.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.