E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fumigasyon İstanbul

Ana Sayfa > GENEL > Fumigasyon İstanbul

fumigasyon-istanbul

FUMİGASYON İSTANBUL İLAÇLAMA

Fumigasyon bir çeşit ilaçlama yöntemidir. Fakat bu ilaçlama yöntemi hem teknolojik hem de diğer ilaçlama yöntemlerinden çok farklıdır. Diğer ilaçlama yöntemleri jel, sprey, dumanlama, toz, sıvı, UVL teknolojisi kullanarak, kokulu ve kokusuz olarak yapılır. Bunlar da çeşitli ilaçlama araçları ile yapılır. Fumigasyon ilaçlama ise bir çadır altında gaz ve sıvıların ortama yayılmasıdır. Fumigasyon çadırı dışında birçok malzemesi vardır ve tüm malzemeler fumigasyon yöntemine aittir. İlaçlama firmamız da bu hizmeti en iyi şekilde verenler arasında yer alır.

Fumigasyon İstanbul ilaçlama firmamız profesyonel olarak uzman ekip yetiştiren, müşteri memnuniyetini sağlayan, diğer fumigasyon ilaçlama firmaları arasında bir numaralı olan, tüm fumigasyon araç ve gereçlerini kaliteli şekilde bulunduran, tehlikelere karşı sizlere öncede bilgi veren bir firmadır. Aynı zamanda fumigasyon ilaçlaması öncesi uzman ekiplerimiz kontroller yapar. Bu kontroller doğrultusunda istenilen hizmeti en iyi şekilde gerçekleşir. Diğer fumigasyon ilaçlama firmaları ise bazı hususları yok sayabilirler. Bunlar kalitesiz malzemeler, müşteriye tam hizmet verilmeme, yüksek maliyet, tehlikeleri aşacak uzman ekibin bulunmaması, ikinci planda yer alan hizmetler ve daha fazlası sizlere kalıcı hizmet vermez.

Sadece haşerelerin birçoğundan kurtulursunuz. Bunları göz önünde bulundurarak sizde fumigasyon İstanbul ilaçlama firmamızın hizmetinden yararlanabilirsiniz. fumigasyon İstanbul ilaçlama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Ayrı yeten web sitemizden merak ettiğiniz tüm her şeye bakabilirsiniz. Sizlerin tek yapması gerekn ortamdaki haşere gruplarını tespit edip bizlere bildirmektir. Uzman ekiplerimizin hepsinde operatör belgesi ve diğer tüm belgeler tam olarak bulunmaktadır. Ekiplerimiz tüm teknolojik yöntemleri kullanarak tehlikeleri ikinci plana atar. Böylelikle hem kalıcı bir ilaçlama olur hem de kimyasal ilaçlama olan fumigasyon ilaçlama yapılırken ortamda hiçbir tehlike yer almaz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.