E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fumigasyon Malzemeleri

Ana Sayfa > GENEL > Fumigasyon Malzemeleri

fumigasyon-malzemeleri

FUMİGASYON MALZEMELERİ NELERDİR?

Fumigasyonda kullanılan malzemeler bir nevi koruma ve kesin ilaçlamadır. Çünkü fumigasyon malzemeleri ile gerekli tüm tedbirler alınır. Sonuç olarak ta kısa sürede ilaçlama yapılır. Bu malzemelerin hem sayıları fazladır. Hem de işlevleri fazladır. Bunlar fumigasyon çadırı ile gazlar biriktirilir ve ilaçlama alanına salınır. Diğerleri fumigant, kum torbası, bakır veya polient boru istenilen ilaçlamayı sağlar. aplikatör ve kutu açacağı, uzman ekiplerin zehirlenmemesi için gaz maskesi ve yedek süzgeci, el temasının önlenmesi için lastik ya da deri eldiven, patlamalara karşı ortamın ısısını ölçmek için termometre, vantilatör, platformlu terazi veya kantar, tahta ızgaralar, toz bulutu olduğunda cep feneri kullanılır. Ayrı yetende yedek pilleri çantada bulundurulur.

Tehlike anında yapılacak müdahalelerde ilk yardım çantası ve oksijen cihazı gerekmektedir. Alana girilmemesi için tehlike ikaz levhası, fumigant çadırının içinde gaz hemen sızmaya kalkarsa önlemek için kalın bezler ve bez parçaları, otuz metreye kadar çelik metre, tamir için ve kurulum için çift taraflı anahtar, İngiliz anahtarı, tornavida, pense, makas, fumigasyon el kitabı, defteri kalemi, yedekleri, zemini düz tutmak için kraft kâğıdı bulunması gerekir. Hava pompası, sonda, sıcak su kabı ve gaz ocağı fumigasyon ilaçlamada bulunması gerekenler arasında yer alır. Tüm bu malzemeler ilaçlama firmamızda yeterince bulunmaktadır.

Böylelikle ortamdaki tüm tehlikeli ilaçların vereceği zararlar önlenir. Aynı zamanda çok titizlikle yapılan ilaçlama yöntemi olduğu için ortamdaki tüm haşere gruplarını tek seferde ortadan kaldırır. Bunun yanı sıra görülmeyen canlılar, akarlarda ölür. İlaçlama firmamız olarak sizlerde fumigasyon ilaçlama hizmetini bizden alabilirsiniz. fumigasyon malzemeleri sayesinde birçok kaliteyi sizlere yaşatmaktayız. Diğer ilaçlama firmaları ise fumigasyon malzemeleri ile kesin sonuçlar alamaz. Çünkü kaliteli ve birinci sınıf malzeme kullanmazlar.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.