E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fumigasyon Raporu

Ana Sayfa > GENEL > Fumigasyon Raporu

fumigasyon-rapor

FUMİGASYON RAPORU NEDİR

Fumigasyon bildiğimiz üzere kimyasal bir ilaçlamadır. Diğer ilaçlama yöntemlerinden çok farklıdır. Çünkü diğer ilaçlama başka teknikler ve ilaçlar ile ilaçlama yapar. Fakat fumigasyon malzemeleri, altyapısı kendine aittir. Bu nedenle fumigasyon raporu bunlardan bir tanesidir. Fumigasyon raporuna ilaçlama esnasında tüm her şey not edilir ve düzeli olarak fumigasyon yönetmenliğine gönderilir. Aynı zamanda ilaçlama sonrası bu rapor sizlere de gösterilir. Sizlerde ne kadar olumlu bir ilaçlama olduğunu görebilirsiniz. Fumigasyon raporu arasında ilaçlama, ne kadar haşere öldüğü, ne kadar haşere kaldığı, hangi ilaçlar kullanıldığı, ortamın haşere grupları tarafından elverişli olduğu, hangi yöntemler ile ilaçlama yapıldığı, kullanılan malzemeler, kullanılan gazlar ve sıvılar tehlikelimi vb. konular yer almaktadır.

Bunların yanı sıra tüm firmalar kendi raporlarında kullanılan ilacı, etken maddeyi, dış alan ve girişleri, (gaz kaçırılan alanlar) ortak kullanım alanlarını belirlemektedir. Bu fumigasyon raporunu hizmet aldığınız tüm firmalardan isteyebilirsiniz. Bunları göz önüne alacak olursak fumigasyon ilaçlama yapan firmamız ilaçlama sonrası rapor hazırlamaktadır. Böylelikle uzman ekiplerimizden tüm detayları en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz. İlaçlama firmamız tüm teknik çözümleri size sunan, uzman ekip bulunduran teknolojik yöntemler sunan, düşük maliyet ile ilaçlamalar yapan profesyonel çaplı bir ilaçlama firmasıyız. Uzman ekiplerimiz her alanda ilaçlama sonrası fumigasyon raporu vermektedir.

Aynı zamanda fumigasyon ilaçlama firmamız kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişmiştir ve hala daha gelişmeye devam etmektedir. Sizlerde dilerseniz bu hizmetten faydalanabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan sizde yararlanmak istiyorsanız hemen uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. Bu sayede birçok zararlı canlıdan kurtulursunuz. Haşereler hem istenmeyen kötüleri ortama salgıladıkları için hem de salgın hastalıkları bulaştırdıkları için sizde fumigasyon ilaçlaması yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bütün olumsuzluklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.