E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Fumigasyon Yapan Firmalar

Ana Sayfa > GENEL > Fumigasyon Yapan Firmalar

fumigasyon-sirketleri-istanbul (2)

FUMİGASYON YAPAN FİRMALAR İSTANBUL

Bildiğimiz üzere fumigasyon kimyasal bir ilaçlamadır. Kimyasal ilaçlama diğer ilaçlama yöntemlerinden çok farklıdır. Özellikle fumigasyonda ilaçlar gaz ve sıvı olmak üzere ikiye ayrılır. Bunlar fosfin, methyl bromide, dikolorpropan, kloropikrin, metil izosiyanür, hidrojen siyanat, sülfürür, florit ilaçlarıdır. Bu ilaçlar teknolojik yöntemler ile sıkıldığı için kesin ve kalıcı sonuçlar verir ve büyük gazlar ile yapıldığından dolayı tehlikeleri oldukça fazladır. Fakat bu tehlikelerini uzman ekiplerimiz önleyebilir.  Fumigasyon yapan firmalar arasından ilaçlama firmamız ilk sıralarda yer almaktadır. Sizde bizleri seçerek daha iyi ilaçlama yaptırabilirsiniz. Böylelikle tüm haşere grupları kısa sürede ortadan kalkar.

Fumigasyon firmamız tüm tehlikeleri göz önünde bulundurduğu için sizlere ilaçlama öncesi ve sonrası çeşitli bilgiler vermektedir. Bunların yanı sıra ilaçlamaları en uygun fiyatlara yaptırmaktayız. Kullandığımız fumigasyon malzemeleri her zaman kaliteli olduğu için profesyonel hizmet vermekteyiz. Fumigasyon firmamız için daima müşteri memnuniyeti ve kalitesi önemlidir. Diğer fumigasyon yapan firmalar ise bazı eksikliklerinin müşteriye yansıtırlar. Bunlar yüksek maliyet, ikinci planda yer alan müşteri memnuniyeti, uzman ekibin olmayışı, teknolojik yöntemlerin kullanılmaması gibi sorunlar yer alabilir. Sizlerde bu sorunları yaşamak istemiyorsanız fumigasyon yapan firmalar arasından bir numaralı firmamızı seçebilirsiniz.

Fumigasyon firmamızın hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sizde uzman ekiplerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle kalıcı bir ilaçlama yaptırmış olursunuz ve tüm haşereler kısa sürede ortadan kaldırılır. Aynı zamanda bu ilaçlama yapılırken etraftaki görülmeyen canlılardan ortadan kalkar. Sizde sevdikleriniz ile daha sağlıklı günler geçirebilirsiniz. Aksi takdirde bu ilaçlamayı yatırmazsanız salgın hastalıklara, tiksinmelere, gürültü ve seslere, mikroplara katlanmak zorunda kalırsınız. Fumigasyon firmamızdan bugüne kadar ilaçlama yapan tüm müşterilerimiz teşekkürlerini iletmektedir. Sizde bu kişilerin arasında yer almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmektir.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.