E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Gemi İlaçlama

gemi-ilaclama

GEMİ İLAÇLAMA ADRESİ

Gemiler günümüzde birçok yere ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır. Birden fazla yolcuyu da taşıya bilen bu araçların her yönden kullanışlı ve çok iyi olması gerekir. Çünkü gemiler sürekli seyahat halinde olan ve birden fazla ülkeyi ziyaret eden sistem ile çalışmaktadırlar. Tabi gemilerin sürekli çalışma durumu içerisinde bulunan haşerelerin veya böceklerin çok zor yok olmalarını sağlamaktadır. Bu yüzden gemilerin yolculuklardan önce veya belirli dönemlerde uzman ilaçlama ekipleri tarafından temizlenmesi gerekir. Zaten gemi ilaçlama uygulaması oldukça zor bir sıralamaya sahip olduğu için deneyimli ilaçlama ekiplerinden başa kimse bu uygulamaları yapamaz.

Bu yüzden bizim ilaçlama şirketimiz aracılığı sizlerde çok kaliteli uygulamalara sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hemen ekibimiz ile temas kurmanızdır. Bizim şirketimize ulaştıktan sonra ekibimiz çok kısa sürede gemilerinizde ki canlıları tespit edip hemen gerekli çalışmaları yapmaktadır.Gemi ilaçlama işleminin yapılma nedeni kemirgen canlılardır. Bunlarına en başında da fareler gelmektedir. Fareler gemiler için en büyük tehlike yaratan canlılardır. En sıkta görülen canlı özelliği de farelere aittir. Geminin birçok yerine zarar veren fareler büyük olaylara sebep olabilirler. Bununa yanında gittikleri birçok farklı ülkeden zarar gören gemiler çaresi olmayan hastalıklara bile yol açabilmektedir.

Bunun önüne geçebilecek tek uygulama böcek ilaçlama işlemidir. Gemiler için bizim firmamız yılın belirli zamanlarda gerekli ilaçlama işlemlerini yapmaktadır. Sizlerde bizim ekibimizi tercih ederek bu uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Bu sayede büyük sorunlar yaratabilen haşereleri rahatlıkla yok edebilirsiniz. İlaçlama firmamız sizlere bu uygulamaları diğer firmalardan daha kaliteli ve etkilidir. Bizi tercih ettikten sonra zaten ekibimizin farkını çok rahat bir şekilde göreceksiniz. Gemi ilaçlama gibi insan sağlığını etkileyebilecek bir uygulamaya en kaliteli hali ile bizim firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.