E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Gümüş Böceği İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Gümüş Böceği İlaçlama

gumus-bocegi

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA KURUMU

Gümüş böcekleri omurgasız canlı oldukları için şekilden şekle girerler ve tüm gri tonlarının renklerinde görebilinirler. Boyutları 3–6 santimetredir. Gümüş böcekleri sıcak bölgeleri çok severler. Bu nedenle evlerimizde geceleri çok fazla görülebilirler. Yılda 100- 150 yumurta bırakırlar. Bu yumurtalar kısa sürede ortaya çıkar ve çıkar çıkmaz etrafa zarar vermeye başlarlar. Etçil bir canlı olmadıkları için insan kanı ile beslenmezler, fakat ürünleri yedikleri için bizlere döngü yolu ile salgın hastalık bulaştırırlar. Genel olarak sıcak bölgeleri sevdikleri için evlerimizde bulunurlar.

Bu nedenle banyolarda, odalarda, mutfaklarda, kiler dolaplarında, yatak ve kanepe atlarında bulunurlar. Bunların dışında zeminlerde sık, sık görebiliriz. 8 tane ayağa sahip oldukları için böcek gruplarına göre hızlı hareket ederler ve bu yüzden böcekler arasında en fazla salgın hastalığı bulaştıran canlılar olarak bilinirler. Bu canlının tüm özelliklerini göz önüne alacak olursak her zaman zararlıdır. İlaçlama firmamız diğer böcekleri ilaçladığı gibi gümüş böceği ilaçlama hizmeti de vermektedir. İlaçlama firmamız kaliteli, güvenilir, uzman ekipler yetiştiren, teknolojik çeşitliliği bir arada bulunduran, garantili birinci sınıf ilaçlama yapan, müşteri memnuniyetini tim müşterilere yaşatan, düşük maliyetler sunan bir firmadır.

Diğer ilaçlama firmalarının gümüş böceği ilaçlama hizmetini yüksek maliyetlerde, tehlikeli ilaçlamalar ile ikinci sınıf ilaçlar ile kalitesiz şekilde, yanlış ilaçlar kullanarak verebilirler. Bunların dışında diğer ilaçlama firmaları yasal olmadan çalışmaktadır ve uzman ekiplerinde operatör belgesi bulunmamaktadır. Tüm bunlarda tehlikeleri beraberinde getirir. Sizde ilaçlama firmamızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan gümüş böceği ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız hemen uzman ekipleri ile gerekli iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle kısa sürede gümüş böceklerinin zararlarından kurtulabilirsiniz. Aksi takdirde tüm evinizi sarabilirler ve bu durumda istenmeyen zorluklar ile karşılaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.