E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa > > HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sora, böcek ilaçlama şirketi olarak ,  2009 ‘dan beri topluma her ilçede ve her ilde sınırsız hizmet ağımızla destekler ve yardımlar sunmaktayız.Sora böcek ilaçlama firması olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ve başarılarımızdan dolayı çok dikkat çektik ve çevremizden çok taktir aldık. İlaçlama firmamız yapmış olduğu her işi bir referans bilerek hiç bir şekilde yanlışlığa ödün vermemektedir.Ülkemizde bir çok ilaçlama firması vardır ancak bu ilaçlama firmalarının tam bir etkisi söz konusu kadar yoktur ve yetkileri bulunmamaktadır. Yetkisi olmayan ilaçlama firmalarının ilaçlama konusunda yapmış oldukları hizmetler ilaçlama sektörünü oldukça kötü etkilemiştir. Bunun önüne geçebilmek için Sora ilaçlama, ilaçlama şirketimiz etkili çalışmalarını sürdürerek kişilere kesin yardımlar sunmak için çaba sarf etmektedir.

Sora ilaçlama, ilaçlama firmamızın genel olarak ilaçlama konusunda vermiş olduğu hizmetler ilaçlama , haşere ilaçlama , böcek ilaçlama , fumigasyon ve dezenfeksiyon hizmetlerini uzmanlık dahilimizde etkili ve garantili bir yol ile hizmet vermekteyiz.İlaçlama ekibimiz sektörde oldukça eski olup tanınmış bir firma konumunda bulunmaktadır. Bunun nedenlerinden birisi ise böcek ilaçlama ekibimizin oldukça tecrübeli olmasıdır.İlaçlama ekibimiz sahip oldukları bilgiler ve almış oldukları ilaçlama konusu hakkında dersler ile profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktadır.İlaçlama ekibimiz profesyonel ve son sistem tüm makineleri en iyi şekilde kullanan ilaçlama ekimiz bu sayede ilaçlama işlerini hem itina ile hem de en hızlı şekilde yapmaktadır.

Her sektörlerde ilaçlama hizmeti veren Sora böcek ilaçlama ihracat firmalarının da en çok tavsiye etmiş olduğu ve seçmiş bulunduğu firmadır.Bazı ilaçlama ve fumigasyon hizmeti verdiğimiz alanlar başlıca şu şekildedir. Gemi ilaçlama , gemi fumigasyon , okul ilaçlama , market ilaçlama ,ev  ilaçlama , fırın ilaçlama , lokanta ilaçlama , dershane ilaçlama gibi aklınıza gelebilecek tüm kurumlarda böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hizmeti ile birlikte etkili fumigasyon hizmeti de vermekteyiz.

Sora böcek ilaçlama şirketimizin kullanmış bulunduğu ilaçlama yöntemleri arasında en etkili olarak kullanmış oldukları ilaçlama yöntemleri kokulu haşere böcek ilaçlama ve kokusuz haşere böcek ilaçlama yöntemleridir. Bu ilaçlama yöntemlerinin hangisinin kullanılacak olduğunu uzman ilaçlama ekiplerimiz ilaçlamanın yapılacak olduğu ortama ve mekana göre aynı zaman da ortamlarda ve mekanlarda bulunan haşere ve böcek türlerine göre kullanılacak olan ilaçlama yöntemi hakkında kararlar vererek ilaçlamaları yapmaktadırlar.

Sora ilaçlama, ilaçlama ekibimizin kullanmış bulunduğu kokulu haşere böcek ilaçlama yöntemi haşerelerin ve böceklerin çok fazla bulunduğu ortamlarda ve açık alanlarda kullanılarak haşerelerin ve böceklerin anında yok olmaları için kullanılmaktadır. Kokulu haşere böcek ilaçlama yönteminde ilaçlamanın yapılacak olduğu ortamda uzman böcek ilaçlama ekiplerimiz bulunarak ilaçlamaları yapmaktadır. Bu ilaçlama esnasında ilaçlamanın yapılacak olduğu ortamda kişilerin bulunmaması gerekmektedir. Bunun sebebi ise ilaçlama yöntemlerinin çok tehlikeli olmasıdır.

Kokulu haşere ilaçlama yönteminde kullanılacak olan ilaç türünün sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ilaç türü olması gerekmektedir. Kokulu ilaçlamada kullanılan ilaç türü ‘ZİNON’ ilaç türüdür. Bu ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlamanın yapılmış olduğu ortamın en az 12 saat kadar boş bırakılması gerekmektedir. Kokulu ilaçlama yöntemi pompa sistemi ile yapılmaktadır.Bahçeli arazilerde ise makine ile çalışmalar yapılmaktadır.

Bir diğer ilaçlama yöntemimiz olan kokusuz ilaçlamada ise haşerelerin daha az bulundukları kapalı alanlarda ilaçlamalar yapılmaktadır. Kokusuz haşere ve böcek ilaçlama yöntemi kokulu haşere ilaçlama yöntemin de olduğu gibi pompa sistemi ile ilaçlamalar yapılmaktadır. Kokusuz haşere ve böcek ilaçlama yöntemi etkisini 3 ay ile 6 ay arasında gösterir. Kokusuz haşere ilaçlama yönteminde kullanılan ilaç türü ise ‘FENDONEN’ ilaç türüdür.

İlaçlama konusunda sağlık bakanlığından onaylı  tüm belgelerimizle size en iyi ve güvenilir böcek ilaçlama hizmeti sunan Sora ilaçlama şirketimiz sektörde belgesiz iş yapan ve garantisiz iş yapan firmaların aksine tüm işlerinde kesin çözüm ve garanti sunmaktadır.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.