E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Halı Böceği İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Halı Böceği İlaçlama

hali-bocegi-ilaclama

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMASI

Halı böcekleri bildiğimiz üzere iki renktedir. Siyah ve sarı renkte olmaları olgun olduklarını gösterir. Diğer renkleri de kahverengi, kızıl, siyah renktir. Vücutları tüylü bir yapıya sabittir. Bu nedenle halı altındaki, yatak altındaki ve diğer yerlerdeki mikropları üstlerine çekerek direk olarak bizlere bulaştırırlar. Boyutları 10–13 mm kadardır. Gözle görülmeyecek kadar küçük deyemeyiz. Fakat her zaman görmemiz mümkün değildir. Çünkü halıların renklerinde de görülebilirler. Yumurtaları kısa sürede büyür ve istenilen her yere giderler. Bu canlılar uçamadıkları ve yavaş yürüdükleri için ortama birçok hastalığı getirirler. Bu hastalıklar çevremizdeki tüm salgınlar olabilir. Bir farklı zararları ise eşyaları ve yiyecekleri kemirebilirler. Eğer halı böcekleri önlenmezse çeşitli sorunları beraberinde getirirler. Kısa sürede çoğalarak tüm ortamlarınızda bulunurlar.

Sonuç olarak sizler bilinen tüm salgın hastalıklara yakalanabilirsiniz. Sizde halı böceklerinden kurtulmak istiyorsanız ilaçlama firmamızın halı böceği ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamız her düzeyde ilaçlama yapmaktadır. Genel olarak halı böceklerine kokulu ve kokusuz ilaçlama yapmaktayız. Bunun yanı sıra ilaçlama firmamız her zaman uzman ekip yetiştirir. Teknolojik yöntemleri kullanır. İlaçlama öncesi ve sonrası sizlere gerekli bilgileri verir. Böylelikle ortamda çıkabilecek tehlikeler önlenir. Çünkü belirli ilaçlama yöntemlerinde çok etkili ilaçlar kullanılır. Bu ilaçlar insan sağlığına etki eder. Fakat uzman ekiplerimiz sayesinde bu engellenmektedir. Diğer ilaçlama firmaları ise bazı hususları yok sayabilir.

Bunlar ilaçlama sırasında çıkacak aksaklıklarıdır. İlaçlama yaparken tüm yuvalara sıkılmaz ve halı böceklerinden kurtulamayabilirsiniz. Bunları göz önünde bulundurarak sizde halı böceği ilaçlama hizmetini firmamızdan almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Aksi takdirde bu ilaçlamayı yaptırmazsanız evinizin her yerinde halı böceği görebilirsiniz. Halı böceği ilaçlama ile sizler diğer canlılardan da kurtulabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.