E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Hamam Böceği İlaçlama

Ana Sayfa > Haşere Türleri , Slaydır > Hamam Böceği İlaçlama

hamam-bocegi-ilaclama

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Hamam böcekleri kalorifer böceği olarak bilinir ve hamam böceklerinin çeşitleri 4000 bine yakındır. Bir o kadar da çoğalabilirler. Boyutları 10–12 santimetredir. Bu nedenle insanlar için çok zararlılardır. Çoğu zaman ortalıkta görülmezler çünkü günde 15 saat kadar uyurlar. Fakat kalan zamanlarında beslenirler. Yaşam alanları ise mikroplu alanlardır ve tüylü kısımlarına yapışan mikropları evlerimize kadar getirirler. Sonuç olarak salgın hastalıkları tüm alanlara bulaştırırlar. Bu hastalıklar grip, dizanteri, hepatit, pnomoni, atrax, verem, kolera, zehirlenmeler olarak bilinir. Zeminli kısımlarda dolaşan çeşitleri de bizlere mantar hastalıklarını bulaştırırlar. Bu canlılar böcek gruplarının en dayanıklı canlılarıdır.

Hem soğuğa hem de sıcağa dayanırlar. Kalorifer böcekleri denmesi de bu anlamı taşımaktadır. Soğuk bölgelerde 18 dereceye kadar, sıcak bölgelerde 45 dereceye kadar dayanabilirler. En önemli özellikleri ise yumuşak olmalarıdır. İnsanlar elleri ile tuttukları zaman parçalanırlar ve kısa sürede tüm mikroplar vücudumuza yayılır. Günümüzde hamam böceğinden ölen canlı sayısı çok fazladır. Bunları göz önünde bulundurursak yaşam alanlarımızda bulunmamaları gerekir. İlaçlama firmamız hamam böceği ilaçlama hizmetini vermektedir. Sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. İlaçlama firması olarak tüm profesyonelliğimizi işimize katmaktayız. Uzman ekiplerimizin birinci sınıf ilaçlar kullanması nedeniyle kısa sürede ölürler ve ortamda yok olurlar.

Hamam böceği ilaçlama hizmetinde jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama yapılır. Çünkü tüm alanlarda bulunurlar. Diğer ilaçlama firmaları ise hamam böceklerini bir defa ilaçlarlar. Buda birinci sınıf ilaçlar olsa bile etkisizlik sağlar. Aynı zamanda diğer ilaçlama firmaları sizlerden yüksek maliyet talep ederler. Sizde böcek ilaçlama firmamızdan yararlanırsanız kalıcı ve kesin sonuçlara ulaşabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan hamam böceği ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanlarınız sağlıklı ortamlara dönüşür. Aksi takdirde bu canlılar evlerinizi sarabilirler.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.