E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

İlaçlama Servisleri

Ana Sayfa > GENEL > İlaçlama Servisleri

uzman-bocek-ilaclama

İLAÇLAMA SERVİSLERİNİN ÖNEMLİ YANLARI

Yeryüzünde bilinen haşere grupları çok çeşitlilik gösterir. Bunlar böcekler, sürüngen haşereler, uçan haşereleri, görülmeyen canlılar ve akarlardır. Çok sayıda bulundukları için bazı zararlara sebep olurlar. Genel olarak taşıyıcı hatalık bulaştırırlar, istenmen kokuları etrafa yayarak sizlere zarar verebilirler, ürünlerimizi ve eşyalarımız kemirerek hem görüntü kirliliğine, hem de mikrop bulaştırabilirler. Böylelikle sizler bu hastalıklara katlanmak zorunda kalırsınız. Bunları önlemek için ise bazı yöntemleri uygulamak istersiniz. Fakat bu yöntemler haşerelere tam etki etmez. Bu nedenle firmamızın ilaçlama servisleri her ayrı haşere grubuna farklı ilaç kullanarak ortadan kısa sürede kaldırır. Sizde istediğin zaman kapınızı, pencerenizi açabilir ve işletmenizdeki açık mutfakları rahatlıkla sunabilirsiniz. Bu hizmeti almak için tek yapmanız gereken ilaçlama firmamıza başvurmanızdır.

İlaçlama servisleri kapsamında firmamız profesyonel ekip ile birinci sınıf ilaçları kullanmaktadır. Sizde evlerde, otellerde, mutfaklarda, lokantalarda, işyerlerinde, işletmelerde, araçlarda, fabrikalarda vb, yerlerde bu hizmeti çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Böylelikle çeşitli hizmet kapsamlarından da yararlanmış olursunuz. İlaçlama firmamız aynı zamanda sizlere gerekli tüm bilgileri verirler. Yasal olduğuna dair belge isteyebilirsiniz. Tüm personelimizin ilaçlama operatörü olduğu için sizler profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda diğer ilaçlama firmaları gibi firmamızda yaptıracağınız ilaçlama insan sağlığına fazla etki etmemektedir.

İlaçlama servisleri ile etrafa ve canlılara zarar veren haşere gruplarını engelleyebilirsiniz. İlaçlama servisleri arasında en büyük firma ve profesyonel firma olarak hızlı bir ilaçlama yapmaktayız. İlaçlama firmamız size zarar verecek tüm tedbirleri önceden alarak çeşitli kazalara sebebiyet vermez ve ilaçlama yapılacak alanı önceden kontrol ederek ortama gerekli haşere ilaçlarını kullanır. Böylelikle kesin ve kalıcı bir ilaçlama olur. Sizde ilaçlama servisleri hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız ilaçlama firmamız ile gerekli iletişime geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.