E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Jel İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Jel İlaçlama

jel-ilaclama

JEL İLAÇLAMA İŞLEMİ

Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılara ve böyle bir akış sergilenir. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar. Böylelikle haşere grupları dönüye tabi tutulur. İlaçlama firması olaraktan bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, tane kabarcıkları ile uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda yapmaktadır.

İnsan ve canlı sağlığına her hangi bir etkisi olmadığı için böcek ilaçlama yapılırken ortamdan uzaklaşılmasına ve ürünlerin kapatılmasına gerek yoktur. Bu nedenle işletme mutfaklarına, işyerlerine, fabrikalara, pastanelere, lokantalara, şirketlere, firmalara, araçlara, sokaklara, eviniz etrafına, büyük konutlara rahatlıkla ilaçlama firmamız bu hizmeti titizlikle yapmaktadır. Sizde böyle bir hizmetten faydalanmanız için yapmanız gereken firmamızdan jel ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Firmamız kullandığı ilaçları önceden kontrol ederek birinci sınıf ilaçlar ile ilaçlama yapmaktadır.

Diğer firmalar ise jel ilaçlama yöntemini çeşitli alanlara kalitesiz ilaçlar ile yaptığı için bazı haşere grupları zarar vermeye devam eder. Bunları göz önünde bulundurarak iyi bir kalıcı haşere ilaçlama istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda web sitemiz aracılığı ile daha fazla detaylara bakabilir ve bilgiler edebilirsiniz. Profesyonel bir firma olaraktan ilaç etkimiz ne kadar fazla olursa olsun. Önceden çeşitli kontroller yaparak daha sonra jel ilaçlama yapmaktayız. İlaçlama firmamız kurulduğundan beri tüm teknolojik ilaçlama yöntemlerini bulundurduğumuz için çok sayıda müşterimiz bizleri tercih eder. Bunlardan bir tanesi de jel ilaçlama olduğundan sizlere bu konuda tüm tecrübemiz ile ilaçlama yapabiliriz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.