E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kaliteli Böcek İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kaliteli Böcek İlaçlama

kaliteli-bocek-ilaclama

KALİTELİ BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETLERİ

  Böcek ilaçlama şirketleri açık ve kapalı alanlarda yaşayan her türlü haşereleri yok ederek insanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak için hizmet vermektedirler. İlaçlama şirketleri genelde bakanlık onayı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ancak merdiven altı işletmeler diye tabir ettiğimiz sahte ilaçlama şirketleri de bir hayli fazladır. İlaçlama yaptırmayı düşündüğünüzde şirketleri çok titiz bir şekilde araştırmak gerekmektedir. İyi bir böcek ilaçlama şirketinde öncelikle sağlık bakanlığı onaylı belgesi olmalıdır. Elemanlarının ilaçlama konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip olması gerekmektedir. Kullanılacak zirai ilaçların fonksiyonlarını çok iyi bilip haşerelerin türüne ve cinsine göre kullanmalıdır.

Müşterinin ilaçlama konusunda aklındaki tereddütlerini gidermelidir. Bakanlıktan ruhsat almayan ilaçlama şirketlerinin birçoğu ilaçlamayı sadece haşereleri yok etmek olarak algıladıklarından dolayı ilaçlama yaparken birçok çevre sorunları ve insan sağlığını tehlikeye düşürmektedir. Bu sahte şirketler ilaçlama ücretini diğer şirketlere göre biraz makul düzeyde tutarlar ancak kullandıkları ilaçlar ve ekipmanlar 2.sınıf kaliteye sahiptirler. Elemanlarının teknik bilgi ve becerisi daha sınırlıdır.Sahte ilaçlama şirketleri kullandıkları zirai ilaçlarına çok fazla önem vermemektedir.Bu durum insan sağlığını ve çevreyi hiçe saymak anlamına gelmektedir.Kullanılan yanlış ilaçlama sonrasında insanlarda önemli sağlık sorunları baş göstermektedir.Bazı profesörlerin yaptığı araştırmalara göre ilaçlarda bulunan tehlikeli maddelerde insanlar kanser,cilt bozuklukları,zehirlenmeler gibi önemli sağlık sorunlarına yol açmaktadır.

Bir ilaçlama şirketi bakanlıktan onay belgesi alabilmesi için bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Şirketler, bakanlığa bağlı ileri teknoloji kullanarak ve tecrübeli eğitimciler tarafından hizmet veren kurslara katılmak zorundadır. Bu kurslarda ilaçların türü ve özellikleri, kullanılacak ekipmanların işlevi ve bakımı gibi önemli eğitimler verilmektedir. Bu eğitimleri başarı ile bitiren böcek ilaçlama şirketleri bakanlıktan ilaçlama yapabilir belgesini alarak insanlara faydalı ve güvenli bir şekilde hizmet vermeye başlar.Şirket seçiminde çok ince bir araştırma yaparak doğru tercih verilmelidir.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.