E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kantin İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kantin İlaçlama

kantin-ilaclama

KANTİN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Yaşadığımız dünyada böcekler insanların yaşam alanlarına tecavüz etmişlerdir. İnsanlar bunları önlemek için çeşitli yöntemler kullanmışlardır. Ama insanlar böceklere karşı zafer alamamıştır. Son elli yıl içerisinde bilim adamlarının uzun çalışmalar sonucunda böcekleri bulunduğu ortamdan yok edebilen çok etkili ilaçlar yapmışlardır. Bu ilaçlar ile insanlar böceklerden kurtulma imkanı bulmuşlardır. Bu ilaçları kullanan kişilere de eğitim, disiplin ve uzmanlık kazandırılmıştır. Çünkü eğitim ve disiplin olmadığı zaman böcekler istenilen seviyede öldürülemez. Buda size fayda yerine daha beter zarar verir. Böcekler çabuk üreme oldukları için öldürülemeyen böcekler üreme yapar ve nüfusları daha da artar.

Bu ilaçlama yöntemi birçok yerde kullanılır. Örneğin evlerde, okullarda, bahçelerde iş yerlerinde ve benzeri yerlerde ortamlarda kullanılır. Bu ilaçlama yerlerinden biride kantinlerdir. Kantin ilaçlama önemli bir iştir. Çünkü kantinlerde bilindiği üzere gıdalı paketler vardır. Bu gıdalı paketlere böcekler yolu ile mikrop veya virüs bulaşır ise insanlarda böceğin cinsine göre hastalık bulaşır. Bu da ciddi tehlikelere yol açar. Gıdalı yiyecek veya içecek satan yerlerin böceklerden arındırılmış olması lazımdır. Böcekler insanlara tifo, dizanteri, kırım Kongo kanamalı ateşli hastalık gibi insanların sağlığını bozacak mikroplar veya virüsler bulaştırır.

Bu hastalıklar insanlarda ölüme kadar gider. Kantin ilaçlaması insanlara sattığınız ürünlerin temizliğini korur. Kantininizde böcek veya kemirgen hayvanlar (fare) gibi varlıklar bulunur ise müşterileriniz bunları görür ise sizin müşteriye karşı itibarınız zedelenir. Şikayetler alırsınız veya yetkili kişilerden parasal veya kantini kapatma gibi yüksek cezalar alırsınız. Bunlarda sizde parasal kayıplara yol açar. Kimse sizin kantinden alışveriş yapmak istemez. Böcekler müşterilerinize karşı tiksintiye, korkuya sebep olur. Bunların yaşanmaması için insanların sağlığını korumak için bizim size önerdiğimiz disiplinlide kişilere kantin ilaçlaması yaptırmalısınız.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.