E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Karasinek İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Karasinek İlaçlama

kara-sinek-ilaclama

KARASİNEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Karasinekler uçan haşere grubuna girerler. Siz isteseniz de istemeseniz de tüm her yerde bulunurlar ve yakalanmaları çok zordur. Bu nedenle kendi yöntemleriniz ile asla ortadan kalkmazlar. Diğer canlılar gibi mikropları taşırlar. Fakat bir farkları ise istedikleri zaman bizlerin üstüne mikrop getirebilirler. Buda salgın hastalıkları oluşturur. İğneleri sayesinde bizlerin kanını emerek kan yolu ile mikrop bulaştırırlar. Genel hastalıkları ise zehirlenmelerdir. Diğerleri kolera, çocuk felci, felç, verem, dizanteri, iştahsızlık, hepatit, daire, sıtma, ishal, grip, çeşitli humma hastalıkları, İltihaplar olarak bilinir.Boyutları 1–2 santim kadardır. Hemen, hemen evlerinizim tüm alanlarında bulunurlar. En çokta lavabolarda, mutfaklarda, boş alanlarda bulunurlar.

Tüm bu zararlarından dolayı hiçbir zaman penceremizi, kapımızı açık bırakamayız. Sineklikler olsa bile yumurtalardan çıkan yeni sinekler evlerimizi sarar ve yumurta sayıları 200e yakındır. Yumurtadan çıkan karasineklerde 5 günde büyüme özelliğine sahiptirler. Çünkü insan kanı ile beslenirler. Gündüz kendinizi koruyabilseniz bile geceleri uyurken çeşitli rahatsızlıklar verirler. Aynı zamanda tek rahatsızlıkları hastalıklar değildir. Bunun yanı sıra gürültüde yaparlar. Sizde bunlardan kurtulmak istiyorsanız ilaçlama firmamızdan karasinek ilaçlama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. İlaçlama firmamız sizler için birinci sınıf ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama öncesi ve sonrası çeşitli bilgileri sizlere aktarmaktadır.

Böylelikle oluşacak ilaçlama kazaları kısa süre içerisinde önlenir. Tüm bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlara yapmaktayız. Sizde ilaçlama firmamızdan bu konudan yararlanabilirsiniz. Diğer ilaçlama firmaları ise yasal olmadıkları için sizleri kalitesiz ilaçlar ile zehirleyebilirler. Bunların dışında ilaçlamalarını yüksek maliyetlere ve deneyimsiz kişilere yaptırmaktadırlar. Sizlerde ilaçlama firmamızın karasinek ilaçlama hizmetini almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu aşamadan sonra sizlerde garantili bir ilaçlama yapılmaktadır. Karasinek ilaçlama servisimiz tüm bölgelere yapılmaktadır. Dilerseniz sizde ilaçlama kapsamında toplu ilaçlama halinde etkili bir biçimde uygulatabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.