E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Karınca İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Karınca İlaçlama

karinca-ilaclama

KARINCA İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Karıncalar her zaman toplu halde gezerler ve hiçbir zaman aç kalmazlar. Çünkü kendi ağırlıklarının 60 katını rahatlıkla kaldırabilirler. Yiyecek bulamadıkları zaman insanlara saldırırlar. Fakat sadece alerjik etkileri vardır. Zararları yoktur. Karımalar yeryüzünde en akıllı canlı oldukları için gruplar halinde evinizi istila edebilirler. Bu istilalar sırasında yiyecekleriniz bozulur. Açık yemeklerinizi sürekli kapatmak zorunda kalırsınız ve sizler yemek yeme aşamasında olsanız bile istilaya uğrayabilirsiniz. Rahat, rahat oturamazsınız. Görüntüleri misafirleriniz etkileyebilir. Toprakta yaşadıkları için zararsız olsalar bile istemeden taşıyıcı hastalık bulaştırırlar. Çok küçük olan karınca sürüleri insanlara birden bire davetsiz misafir olabilir. En önemlisi çalışkan oldukları için kışa hazırlık yaparlar. Bu nedenle günde 20 saat boyunca yiyecek taşırlar.

Eğer sizin evinizde, işletmenizde karınca varsa birçok zararlara maruz kalabilirsiniz. Birde işletme açısından bakacak olursak gelen müşterileriniz rahatsız olabilir. Bu karımcalar insanların üstünde zarar vermezler. Fakat  4–5 cm olan diğer karımca türleri vardır. Bunlar asker karımcadır. Kırmızı ve koyu siyah olarak görülürler. Nedenleri ise insan ve canlı kanıyla beslendikleri içindir. Eğer sizde böyle bir durum ile karşılaşıyorsanız hemen ilaçlama firmamızdan karımca ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. İlaçlama firmamız uzman ekipleri bulundurduğu için tüm ilaçlamalarımız kesin ve kalıcılık sağlamaktadır. İlaçlamalarımız yetersiz gelirse, sizlere ikinci bir ilaçlama yapmaktayız.

Kısacası ilaçlama firmamız karımca ilaçlama hizmetini garantili bir şekilde yapmaktadır. Diğer ilaçlama firmaları ise bu kalıcılığı sağlayamazlar. Çünkü hem tecrübesiz ekipleri, hem de kalitesiz ilaçları bulundururlar. Aynı zamanda yeni, yeni ilaçlama firmaları ortaya çıkmaktadır. Bu firmalarda teknolojik yöntemleri daha kullanmamaktadır. Sizlerde bunları göz önünde bulundurarak ilaçlama firmamızdan yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan karımca ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile iletişimi geçebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.