E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kartal İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kartal İlaçlama

kartal-ilaclama

KARTAL İLAÇLAMALARININ FAYDASI

Haşere grupları ortaya birden bire çıkmaz. Bazıları sürü halinde bazıları ise tek, tek gezer. Bunların sebepleri arasında beslenmeleri vardır. Çünkü haşere grupları çeşitçe ve sayıca çok fazladır. Haşereler ortalama günde 8 ile 800 arasında yumurta bırakır. Bu yumurtalar zaman içerinde ortaya çıkar ve çıkar çıkmaz etrafa zarar vermeye başlar. Genel olarak haşereler yumurtalarını evcil canlılara ve eşyaların üstüne bırakır. Buradan da direk olarak insan sağlığına zarar verirler. Haşere grupları insanlara birçok hastalık bulaştırır. Bu hastalıkların birçoğu da ölümcüldür. Bu nedenle sizlerde haşere gruplarının hastalıklarına yakalanmamanız gerekir. Bu yüzden tek yapmanız ilaçlamadır. Kartal ilaçlama firmamız ilaçlamayı en teknolojik yöntemler ile yapmaktadır.

Bu yöntemler jel, sprey, dumanlama, sıvı, makine, kokulu, kokusuz ve teknolojik ilaçlamalar ile yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz bu hizmeti günün her saati vermektedir. Aynı zamanda kartalda bulunan tüm mahallere, sokaklara, merkezi yerlere, kırsal alanlara ve diğer tüm bölgelere acil ilaçlama yapmaktayız. Sizde bundan faydalanmak için bizleri seçebilirsiniz. Diğer ilaçlama firmaları ise sizlere sorunlar yaşatabilir. Bunlar yüksek maliyet, gecikmeli ilaçlama, teknolojik olmayan yöntemler, tehlikelerin kontrol edilmemesi, tüm haşerelerin ortadan kalkmaması, birinci sınıf ilaçların kullanılmaması gibi aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bunları göz önüne alarak sizde Kartal ilaçlama firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Haşere ilaçlama en uygun fiyatlara yapılmaktadır. Aksi takdirde haşereler gitmezse ilaçlama firmamız ikinci ilaçlamayı da yapmaktadır. Sizde ilaçlama firmamızdan yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle mikroplu alanları sağlıklı alanlara dönüştürebilirsiniz. Diğer memnun kalan müşterilerimiz gibi sizde müşteri memnuniyeti alabilirsiniz. Kartal ilaçlama firmamız hem maddi hem de manevi açıdan sizlere kolaylık sağlamaktadır. Haşerelerin görülmeyen çeşitleri de olduğu için sizler zararlara illaki maruz kalabilirsiniz.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.