E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kene İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kene İlaçlama

kene-ilaclama

SAĞLIKLI KENE İLAÇLAMA

Ufak yapılı böcek ve haşereler insan sağlığını bozma konusunda uzman canlılardır. Çünkü insanlara sağlık sorunu yaratabilmek kapasitesine sahip olan canlılar mikrobik yapılı canlılardır. Mesela keneler bu canlılar arasında yer almaktadırlar. Özellikle bu canlının vücut yapısı sizlere aslında türü hakkında bilgi verebilir. Karın bölgelerinin esnek yapıda olması canlıların kan emerek beslenen türden olduklarının kanıtıdır. Çünkü bu canlılar kendilerine besin aracı olarak hayvanları veya insanları tercih etmektedir. Canlıdan canlıya kan emerek beslenen keneler böylelikle kolayca hastalıkta bulaştırabilmektedirler. Bulundukları canlı üzerinden kesinlikle kolay ayrılmayan bu haşerelerin insan hayatına girişi de evcil hayvanların tüyleri arasına saklanarak olmaktadır. İşte canlıların karın kısımlarının esnek olmasının nedeni şişene kadar kan emebilmektir.

Keneler dünyanın her köşesinde yaşama özelliğine sahip canlılardır. Eğer bu canlılar insan hayatında bizim uzman ekibimiz tarafından tespit edilip kene ilaçlama uygulaması ile yok edilmediği zaman sizlere tedavisi dahi olmayan Kanamalı kırım Kongo hastalığını bulaştırmaktadır. Bu hastalığın tıbben hala bir çaresi bulunamamaktadır. Bu canlıların sizlere zarar vermeden tek yok edilme yöntemi kene ilaçlamadır. İlaçlama uygulaması son yıllarda ülkemizde en sık yapılan uygulamaların başına gelmektedir. Çünkü haşereler ve böcekler artık her alanda daha sık görülmektedirler.

O yüzden bizim gibi haşereleri tanıyan ve onlara her türlü uygulamayı yapabilen ekibimiz ile sizlerde rahatlayabileceksiniz. Böceklerin ve haşerelerin tek korkulu rüyası olan ilaçlama şirketimiz tüm imkanlarını canlılardan dolayı sorun yaşayan siz müşterilerine sunmaktadır. Bu neden ile kene ilaçlaması için direk bizi tercih etmelisiniz.Ortaya çıkardığı hastalığın bile telafisi olamayan kenelerin yok edilme zorunluluğu vardır. Bunu da ancak kene ilaçlama yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamayı sizlere sadece bizim firmamız kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.