E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kertenkele İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kertenkele İlaçlama

kertenkele-ilaclama

KERTENKELE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Kertenkeleler hem omurgalı hem de sürüngen canlılar arasında yer alır. Uzun, yuvarlak, uzun kuyruklu canlılar olarak bilinir. Yeşil ve siyahımsı renkleri vardır. Ayaklarında bulunan tırnakları ile istedikleri her yere tırmanırlar. Zaman, zaman derilerini değiştirirler ve sıcaklara uzun süre dayanırlar. Kertenkeleler bizlere direk zarar vermez. Fakat aç kaldıklarında, yeni kertenkele doğduğunda kalacak yeni yaşam yerleri ararlar. Evlerimizde bu canlılar için oldukça uyumludur. Bu nedenle evlerimize sürekli gelirler. Bir farklı zararları ise doğada bulundukları için bütün mikropları evlerimize taşırlar. Türleri uçan, dikenli, yılansı gibi ince, iguana, bukalemunlar, komada kertenkelesi ve zehirli olarak bilinmektedir. Bir, iki çeşit dışında tüm kertenkeleler zehirlidir.

Diğerleri dillerindeki zehirlerini kendini korumak ve avlanmak için kullanırlar. Doğada hem etçil hem de otçul olarak beslendiklerinden evlerimize ve bahçelerimize zarar verebilirler. Sizde bu canlıları evinizden uzaklaştırmak istiyorsanız kertenkele ilaçlama hizmeti almanız gerekmektedir. İlaçlama firmamız bu hizmeti en iyi şekilde vermektedir. Sizlerde bu hizmeti ilaçlama firmamızdan alabilirsiniz. İlaçlama firmamız uzman ekipler yetiştirerek birinci sınıf ilaçlama yapmaktadır. Kalıcı ve etkili ilaçları ile her zaman kalıcılık sağlar. Bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ilaçlama saatlerini sizler belirleyebilirsiniz.

Diğer ilaçlama firmaları ise bazı sorunlar ile karşılaşabilir. Bu nedenle yüksek maliyet, geç ilaçlama, kalitesiz ilaçlama yapmaktadırlar. Yasal olmayan ilaçlama firmaları tehlikeli ilaçlamalar yapmaktadır. Bunların yanı sıra tüm hepsi yasal olmadıkları için ilaçlamalarda kalıcılık sağlayamazlar. Tüm bunlarda sizleri olumsuz yönde yetkileyebilir veya birkaç defa ilaçlama yaptırmanıza neden olabilir. Sizlerde kertenkele ilaçlama hizmetini ilaçlama firmamızdan alabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan kertenkele ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız sizde uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle daha huzurlu, sağlıklı, temiz ortamlarda yaşayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.