E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kokulu İlaçlama

Ana Sayfa > Hizmetlerimiz , Slaydır > Kokulu İlaçlama

kokulu-ilaclama

KOKULU İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Kokulu ilaçlama yöntemi adından da anlaşıldığı gibi farklı kokulara sahiptir. Bu kokular haşerelerin istemediği ve öldürücü etkiye sahiptir. İnsanlar açısından ele alacak olursak hiçbir kokusu insanları etkilemez. Sadece gün içerisinde ilaçlama yapılan yeri terk etmeniz gerekir. Çünkü ilaçlama yapılırken kokusu ile birlikte ilaçta etrafa yayılır. Bu nedenle insanlara da zarar verebilir. Sonrasında ise hiçbir sorun yaşanmaz. Kokulu ilaçlama yöntemi ile yapılan alanlarda koku tüm haşere gruplarının yuvasına ve bölgesine ulaşır. Böylelikle etrafta kısa sürede haşere canlısı kalmaz.

İlerleyen zamanlarda da ilaç kalıcılığını gösterdiği için her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşarsınız. Aksi takdirde ilaçlama yapılmazsa gece, gündüz sizleri haşereler rahatsız ederek istenmeyen sonuçlara ve hastalıklara yol açabilirler. Bunların önlenmesi hem sizin sağlığınız açısından hem de ortamınızdaki görüntü açısından önemli bir faktördür. Bunları göz önüne alan haşere ilaçlama firmamız çeşitli gelişmiş ilaçlar ile sizlere kokulu ilaçlama yöntemini sunmaktadır. Sizde bundan yararlanmanız için ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. İlaçlama firmamız güler yüzlü ekibe, profesyonel hizmet veren ekibe, tehlikelere karşı önlem alan ekibe sahiptir. Sizde bu hizmetleri en düşük fiyatlara yaptırabilirsiniz. İlaçlama servisimiz ile hemen, hemen tüm her yere ilaçlama yapmaktayız.

İlaçlama dışında firmamızdan bahsedilecek olursa yasal işlemler ve belgeler ile çalışan, tüm günümüzdeki teknolojileri bir arada bulunduran, uygun fiyat garantisi veren, sizlere böcek ilaçlama öncesi gerekli bilgileri aktaran personel haznesine sahiptir. Kokulu ilaçlama yapılırken de tüm bu hususlar geçerlidir. Aynı zamanda kokulu ilaçlama birçok firma tarafından standartlar ile yapılır. Fakat ilaçlama firmamız kokulu ilaçlama işlemini yaparken gelişmiş bir hizmet gösterir. Sizde ilaçlama firmamız ile kokulu ilaçlama yaptırmak istiyorsanız uzman ekip kadromuz ile gerekli iletişime geçerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.