E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kokusuz İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kokusuz İlaçlama

kokusuz-ilaclama

KOKUSUZ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Kokusuz ilaçlama yöntemini kokulu ilaçlama yönteminden ayıran en önemli özellik kokusuz ilaçlamanın çok fazla etkili olduğu kadar ilaçlama sırasında ortamda bulunabilmenizdir. Kokusuz ilaçlama tamamen birinci sınıf ilaçlar ile yapılmaktadır. Diğer ilaçlama yöntemleri gibi su ile karışarak yapılmaz. Çünkü kokusuz olduğu için herhangi bir yayılma özelliği yoktur. Fakat ilaçlama firmamızdaki uzman ekiplerimiz kokusuz ilaçlamayı tüm her yere sıkarak çabucak etkisini göstertebilirler. Çeşitli değişik ilaçlar ile uçan haşereler, sürüngen haşereler, görülmeyen canlılar, böcekler bu ilaçtan etkilenir. Nerede olursa olsun insan sağlığına etkisi yoktur ve ilaçlarımızla beraber bu yöntem sağlık bakanlığı kuruluşundan %100 onaylı bir üründür.

Genel olarak bu hizmeti çok fazla sayıda ve genel ilaçlar ile ölmeyen canlılarda kullanılır. Sizde bu hizmeti almak istiyorsanız ilaçlama firmamızı tercih etmeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra böcek ilaçlama firmamız ilaçlama yöntemini uygulamadan önce kontrollerini yaparak ilaçlamayı gerçekleştirir. Bu aşama içerisinde sizlere gerekli tüm ilaçlama bilgileri aktarılır. Böylelikle insan sağlığı açısından zararsız bir ilaçlama olsa bile tüm tedbirleri almış olur. Diğer firmaların kokusuz ilaçlama ile hizmeti profesyonel düzeyde olsa dahi size ilaçlama dışında bir hizmet sağlamaz ve yüksek fiyat talep edebilir.

Sizde bu aksaklıkları, olumsuzlukları göz önünde bulundurarak ilaçlama firmamızdan en uygun fiyatlar ile kokusuz haşere ilaçlama talebinde bulundurabilirsiniz. Bunların yapılmaması durumunda yaşam alanlarınızda bulunan haşere grupları sizlere taşıyıcı hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar kısa süre içerisinde sizleri ölüme doğru sürükler. Sevdikleriniz ve kendi sağlığınız açınızdan kokusuz ilaçlama yaptırmak istiyorsanız ilaçlama firmamızdaki profesyonel ekiplerimiz ile gerekli tüm iletişimi sağlayabilirsiniz. Tüm bunları yaptırdıktan sonra bir daha evinizde sağlık açısından işletmenizde görüntü açısından haşere bulunmayacaktır. Böylelikle sizde diğer herkes gibi rahat edebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.