E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Konut İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Konut İlaçlama

konut-ilaclama

KONUT İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Konutlar bildiğimiz gibi toplu yerleşim alanlarımızdır. Bu alanlarda çok insan bulunduğu için haşere sayısı fazladır ve haşereler her zaman insan vücudundan beslenirler. Bunu kan yolu ve hava yolu ile gerçekleşirler. Bu nedenle haşere isimleri insanlara zararlarına göre verilmiştir. Aynı zamanda sadece ortamda bulunmazlar. Süreli çoğalabildikleri için günde yaklaşık 800 yumurta bırakırlar. Haşere gruplarının arasında en fazla çoğalan uçan haşere grupları yer almaktadır. Konutlarda da bu canlılar kapı ve pencere yolu ile girerler. Bunları doğal yöntemler ile asla önleyemeyiz. Market vb. yerlerden aldığımız spreyler sadece bir gecelik etki gösterir. Fakat bizlerin size sunduğu konut ilaçlama hizmeti uzun süre kalıcılık sağlar.

Konut ilaçlaması yapıldığı için uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Bunları göz önüne alarak ilaçlama firmamız profesyonellikte, uzmanlıkta, birinci sınıf ilaç kullanmakta, yasal belgeleri bulundurmakta, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamada bir numaralı ilaçlama firması olarak bilinmektedir. Ayrı yeten ilaçlarımızın etkisi çok fazla sürer ve ilaçlama ortamına kısa sürede tekrar gelebilirsiniz. Bazı ilaçlama yöntemlerimiz de ise ilaçlama ortamında durabilirsiniz. Çünkü diğer ilaçlama firmaları gibi ilaçlarımız canlılara, bitkilere, maddelere zarar vermez. Sadece yüksek dozlarda ilaçlamalarımız yapılırken ortadan bu ürünleri kaldırmanız gerekir.

Sizlerde konut ilaçlama hizmetinden kısa sürede yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan konut ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle bulunduğunuz çevre ve yaşam alanınız daha temiz ve sağlıklı olmuş olur. Çünkü haşerelerin insanlara salgıladıkları taşıyıcı hastalıklar kısa sürede yayılır ve istenmeyen sonuçlar verirler. Bu hizmeti alan tüm müşterilerimiz görüşlerini olumlu yönde bizlere bildirmektedir. Böyle bir ilaçlama firması ile sizde ilaçlama yaptırsanız hem haşere canlılarından kurtulursunuz. Hem de memnun olan kişiler arasında yer alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.