E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kreş İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kreş İlaçlama

kres-ilaclama

KREŞ İLAÇLAMANIN YARARI

Bilindiği üzere yaşadığımız dünyada insanlara tehlike saçan vücudunda mikrobik virüslü bakteriler bulunduran böcekler vardır. Bu böcekler insanın vücuduna kan ve benzeri şekilde mikrop bulaştırmaktadır. Bu mikroplar yüzünden insanlar çeşitli hastalıklar geçirmektedir. Bu tehlike saçan böcekler yüzünden geçmiş tarihlerde insanlara can ve maddi kayıplara sebep olmuşlardır. Bunun üzerine Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ilaçlandırmaya izin vererek bu kolda çeşitli ilaçlama şirketleri açılmıştır. Bu şirketler kullandığı ilaçlar ile böcekleri uzun bir süreliğine yok edebilmenin keyfini sizlere sunmuştur. Bu ilaçlandırma her yerde her ortamda kullanılabilir. Örneğin kreşte kullanılabilir.

Veli çocuğunu verdiği kreşin temizliğine ve benzeri faktörlere bakar. Ona göre çocuğunu yazdırır. Kreş böceklerden geçilmiyor ise kimse o kreşe çocuğunu göndermez. Çünkü böceklerde hastalık yapan mikroplar bulunduğu için çocuğu feci bir şekilde hasta eder. Çocuklarında bünyeleri zayıf olduğu için bu hastalıkları hemen vücudu alır. Çocuk bu böcekleri görür ise çocukta korkuya sebep olur. Çocuk her şeyden korkmaya başlar. Çocuğun psikolojisini bozar. Buda size sorun çıkartır. Veli sizi şikayet eder. Parasal kayıp ve itibarınız yerle bir olur.

Kreş ilaçlama bu yüzden çok önemlidir. Kreş ilaçlama yapılması için yasal bir şirket olmalıdır. Bu şirketin elamanlarının disiplinli, eğitimli ve uzman olması önemlidir. Sahte firmalar kreşleri ilaçlandırdığında işi iyi bilmediğinden böcekleri öldürmek yerine çoğaltır. Kreş ilaçlama firmaları sizin sağlığınız için her yıl biraz daha da kendisini teknolojinin verdiği imkan ile sizlere fayda sağlamak yolunda büyük çapta çabalar harcamaktadır. Bu çabaların boşa gitmemesi için Türkiye Cumhuriyeti devleti Sağlık Bakanlığının onayı ile bu firmalara büyük çapta destekler verilmektedir. Çevrenizi ve sağlığınızı korumak için disiplinli, eğitimli bir karda ile ilaçlama işi yapmalısınız.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.