E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Kulağakaçan İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Kulağakaçan İlaçlama

kulaga-kacan-ilaclama

KULAĞAKAÇAN İLAÇLAMASI

Kulağakaçan canlıları adından anlaşıldığı gibi kulağa kaçarlar ve bu işlem yapılırken hiçbir zaman insanlar tarafından hissedilmez. Bu nedenle birçok zararlı hastalığı insanlara direk olarak bulaştırırlar. Siyah ve sarı renkleri vardır. 6 adet bacağa ve 2 santimetre kadar boyutlara sahiptirler. Kıskançları iğne kadar serttir. Bu yüzden kıskançları ile istedikleri her canlıya, maddeye zarar verirler. Etkileri ise bir süre sürmektedir ve ardından ölümler bile gerçekleşebilir. Karanlık alanlarda yaşadıkları için evlerin bodrum katlarında, zeminlerinde, depolarında bulunurlar.

Hava yolu ile kaçtıkları için bazı aksaklıkları beraberinde getirirler. Bunlar zehirlenmeler, sokmalar ve istenmeyen salgın hastalıklardır. Bir farklı olarak kulağakaçan canlıları bahçelere, tarlalara zarar verirler. Çünkü hem etçil hem de otçuldur. Otçul olmaları nedeniyle bahçelerimizdeki meyve ve sebzelerimizi yerler. Etçil olmaları da insan kanı ile beslendikleri içindir. İki yönde de bizlere zararlıdırlar. Sizlerde kulağakaçan canlıları uzaklaştırmak istiyorsanız ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz. İlaçlama firmamız kulağakaçan ilaçlama hizmetini kısa sürede vermektedir. İlaçlama firmamız kurulduğu günden beri teknolojik olarak çalıştığı için jel ilaçlama, sprey ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, dumanla ilaçlama, UVL ilaçlama, makine ile ilaçlama, toz ilaçlama ve diğer teknolojik yöntemleri kullanır.

Kısacası bölgeden bölgeye haşereden haşereye göre değişik yöntemler uygulamaktadır. Böylelikle istenilen kalıcı ilaçlama yapılır. Diğer ilaçlama firmaları ise bazı konularda ikinci planda yer alır. Bunlar düşük müşteri memnuniyeti, yüksek maliyet, istenmeyen ilaçlama yöntemleri, farklı kişilerin ilaçlama yapması sizlere istenmeyen sorunlar açabilirler. Tüm bunları yaşamak istemiyorsanız sizde ilaçlama firmamızın kulağakaçan ilaçlama hizmetinden faydalanabilirsiniz. İlaçlama firmamızın kulağakaçan ilaçlama hizmetini almak istiyorsanız sizde uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. böylelikle temiz, sağlıklı, hijyenik alanlarda yaşayabilirsiniz. Aksi takdirde tüm bu olumsuzlukları yaşayabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.