E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Lokanta İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Lokanta İlaçlama

lokanta-ilaclama

LOKANTA İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Haşere grupları her alanda farklılık gösterir. Bazı alanlarda olmayan haşereler diğer ortamlarda bulunurlar. Bu nedenle lokanta tarzı yerlerde bulunmayan haşere yoktur ve en önemlisi mutfak bölümünde bulunmaları birçok kaliteyi etkiler. Çünkü haşereler sürekli beslenen canlılardır. Yumurtalarını, dışkılarını yiyeceklerin üstüne bırakırlar. Bunu direk olarak yapamasalar da kilerlerde, depolarda yaparlar. Bunların dışında haşere grupları müşterilerinizin tiksinmesine sebep olarak işletmenizin kalitesi düşürür. Sizlerde bunları göz önünde bulundurarak lokanta ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamız lokantanızın etrafını, içini, mutfağını, deposunu, kilerini, zeminlerini, tavan kısmını ve diğer kısımları en etkili ilaçlar ile ilaçlamaktadır.

Aynı zamanda firmamızda bulunan profesyonel ekip her zaman ve tüm haşere gruplarında birinci sınıf ilaçlar kullanmaktadır. Bunların dışında eğer sizde diğer ilaçlama firmaları ile ilaçlama yatırırsanız bazı hususlara tabi olmaz zorunda kalabilirsiniz. Bunun nedenleri ise bazı ilaçlar hem etkisizdir hem de etraftaki gıdalara, canlılara, maddelere zarar verir. Sonuç olarak ta sizler bunları yersiniz ve gıda zehirlenmeleri ortaya çıkar. Fakat ilaçlama firmamız bunları düşünerek ilaçlarını bakanlık onaylı olarak seçmiştir. İlaçlamayı yapan ekiplerimizde operatör belgesine sahiptir. Sizde böyle bir firmadan lokanta ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İlaçlama firmamızdan lokanta ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız sizde ilaçlama firmamızdaki uzman ekipleri ile gerekli iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede rahat, temiz, sağlıklı, konforlu işletmeye sahip olabilirsiniz. Bir farklı şekilde ise haşere grupları sadece insanlara taşıyıcı hastalık bulaştırmaz. Aynı zamanda gürültü yaparak rahatsızlıklar verebilirler. Fakat ilaçlama firmamızdaki kalıcı ilaçlamalar ile tüm bunlardan kısa sürede kurtulursunuz. İlaçlamayı dilerseniz kapalı olduğunuz günlerde ve ya kapalı olduğunuz saatlerde yaptırabilirsiniz. Böylelikle işletmeniz bekleme yapmak zorunda kalmaz. İlaçlarımızın etkisi en fazla beş, altı saat kadardır. Bu zaman diliminden sonra tekrar ilaçlama ortamına gelebilirsiniz.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.