E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Market İlaçlama Yöntemleri

Ana Sayfa > GENEL > Market İlaçlama Yöntemleri

merket-ilaclama

MARKET İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Marketler günlük alışverişlerimizi sağladığımız en önemli yerlerdir ve birçok ürünü bulundurur. Bu nedenle depolarda saklanan ürünleri haşereler hiçbir zaman rahat bırakmaz. Çünkü haşere gruplarının yaşam alanları soğuk, sıcak ve ılık alanlardır. Bu haşereler ürünlere zarar verdikleri için salgın hastalıklar oluşur. Bunların yanı sıra marketlerinizde görüntü kirliliğe neden olurlar ve müşteri kaybı yaşayabilirsiniz. Sürekli olarak haşere grupları dışkılarını çevreye bıraktıkları için temizleme gereği duyabilirsiniz. Açık ürünlerinizin üzerinde gezerek istenmeyen görüntü yaratabilirler. Tüm bunları hiç kimse istemez. Fakat market ilaçlama hizmeti alırsanız bu canlılardan kurtulabilirsiniz. İlaçlama firmamız marketinizin çevresini, depolarını, zeminlerini, ürün katlarını, üst zemini, dolapları, çekmeceleri ve diğer tüm alanlarını ilaçlayarak kalıcı bir ilaçlama yapmış olur.

İlaçlama firması olarak piyasada ilk sıralarda yer almaktayız. Çünkü ilaçlama firmamız profesyonel ekip bulunduran, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde veren, birinci sınıf ilaç kullanan, kesin sonuç veren, garantili ilaçlama yapan, yasal ilaçlama ve istenilen hizmeti bulunduran bir firmadır. Diğer ilaçlama firmaları ise kalitesiz ilaçlar ile etkisiz ilaçlama yapan, müşteri memnuniyetini her zaman ikinci plana atan, % 50 gibi kesin sonuçlar veren, tüm her yere ilaçlama yapmayan, yüksek maliyet talep eden firmalardan oluşmaktadır.

Kısacası bu tür firmalar sürekli sizleri olumsuzluklara sürüklerler. Bunları göz önüne alacak olursak sizlerde kalıcı bir ilaçlama yaptırmak istiyorsanız ilaçlama firmamızın sizlere sunduğu market ilaçlama hizmetini tercih edebilirsiniz. Böylelikle diğer ilaçlama firmaların verdiği etkisiz ilaçlamalardan kurtulursunuz. Bunların dışında bir hizmet talep ediyorsanız bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Market ilaçlama hizmetini ilaçlama firmamızdan almak istiyorsanız sizde uzman ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmet ile kısa sürede haşerelerin zararlı etkilerinden kurtulabilirsiniz. Bir farklı olarak ta sizler bu hizmeti istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.