E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Mite İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Mite İlaçlama

mite-ilaclama

MİTE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Miteler çok farklı şekillere sahiptirler ve gözle görülmeyecek kadar küçüktür. Bu nedenle asla rahatsızlıkları belli olmaz. Genel olarak insan vücudunda ve diğer canlı vücutlarında bulunurlar. Çünkü maddelerin üzerinde yaşayamazlar. Sürekli olarak beslenmeleri gerekir. Küçük olmaları iki açıdan kötüdür. Birincisi istediklerini istedikleri zaman yaparlar ve sizlere zararlarını daha fazla verebilirler. İkincisi istedikleri yerde çoğalabilirler. Mitelerin yeryüzünde 200 çeşidi bulunmaktadır ve bunları yarısı çok sayıda çoğalmaktadır. Mitelerin bir diğer adı da toz akarlarıdır. Beslenmeleri dışında halı ve yatak köşelerinde bulunabilirler. En önemlisi günde 25–30 kere dışkı bırakırlar. Dışkı bıraktıkları yerler ise bizlerin sürekli dokundukları yerlerdir.

İnsanları direk olarak öldüremeseler bile, diğer evcil canlılarımıza çok zarar verirler. İnsanlara direk olarak zararları astım ve bronşit olarak bilinir. Evinizde ve diğer alanlarda gördüğünüz tüm toz kabarcıkları içerisinde bu canlılar yer alır ve hava yolu ile vücudumuza girerler. İnsan kaşınmaların %70şide miteler tarafından gerçekleşmektedir. Sizlerde bir alerji durumunda doktora gitmeniz gerekir. Tüm bunları hiç yaşamak istemiyorsanız ilaçlama firmamızdan mite ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. İlaçlama firmamız her alanda yenilikçi bir firmadır. Çünkü ilaçlama firmamız kurulduğu günden bugüne kadar teknolojik yöntemler uygulanır.

Toz kabarcıkları yatağınızın, koltuklarınızın, halılarınızın her bir tarafında olabileceği için tek yapmanız gereken bizlere başvurmanızdır. Diğer ilaçlama firmaları ise bazı hizmetleri tam olarak yapamazlar. Bunlar arasında en önemlisi yüksek maliyet ve kalıcı yöntemlerdir. Bunları tam olarak yapamazlarsa bazı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü ilaçlama firmaları mite ilaçlama hizmetini birkaç defa yapabilir. Bunlarda sizlere ekstra maliyet çıkarabilir. Sizde ilaçlama firmamızdan mite ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle istenilen hizmeti kısa sürede ilaçlama firmamızdan alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.