E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Örümcek İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Örümcek İlaçlama

orumcek-ilaclama7 

ÖRÜMCEK İLAÇLAMANIN FAYDALARI

Örümcekler eklem bacaklı canlılar olarak bilinirler ve haşere grupları arasın en çok çeşide sahiptirler. Yaklaşık yetmiş bin çeşidi vardır. Bunların yanı sıra bilinmeyen türleri de vardır. Evimizi, bahçemizin, işyerlerimizin, işletmelerimizin hemen, hemen her tarafında bulunabilirler. Örümceklerin 4 adet ayakları, baş kısmında 4 adet gözleri, karın kısmında kendine has zehirli iğnesi bulunmaktadır. Bu nedenle keskin gözler ile avlarını hiç kaçırmazlar. Yakaladıklarında direk öldürürler. Örümcekler soğukkanlı canlılar olduğu için insanları sürekli sokarlar. Fakat örümcek sokmaları insanlar tarafından fazla dikkate alınmaz ama birçok insan zehirlenmelere sebep olmaktadır.

Örümcek ağları sizleri her zaman etkiler. Çünkü en ufak sokmaları istenmeyen kazaları oluşturur. Avlanmalarını haşere gruplarından yaparlar. En önemlisi bu canlılar hem otçul hem de etçil olarak beslenirler. Örümceklerin ağları en fazla bir saat içinde kurulur. Kalan zamanlarını da av beklemek için ayırırlar. Dişi örümcek yaklaşık 350 adet yumurta bırakır ve bu yumurtaları doğasıya kadar beklerler. Çünkü örümcekler yavrularını kendileri büyütür. Bu nedenle avlanmalarını öğretmesi gerekir ve tüm kendi zararlarının yanı sıra örümcekler doğal ortamlarda gezeler.

Evlerimize, işyerlerimize geldiklerinde ise çeşitli salgın hastalıkları bulaştırırlar. Bunlar zaman içerisinde zehirlenmelere sebep olurlar ve kısa sürede ölümler gerçekleşir. Sizde örümcek zararlarına yakalanmak istemiyorsanız ilaçlama firmamızdan örümcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. İlaçlama hizmetimizin kapsamında uzman ekipleri, teknolojik yöntemler, birinci sınıf ilaçlar, tehlikelere karşı önlemler, kesin ve kalıcı yöntemler, birinci sınıf müşteri memnuniyeti bir arada sunulmaktadır. Diğer ilaçlama firmaları ise bazı aksaklıkları yaşatabilirler. Bu aksaklıklar sizlere etkisiz çözümler verir ve genel olarak küçük ilaçlama firmaları her zaman sizden yüksek maliyet talep ederler. Bunları göz önüne alacak olursak ilaçlama firmamızın sunduğu örümcek ilaçlama hizmetini sizde almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.