E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Oryantal Hamam Böceği İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Oryantal Hamam Böceği İlaçlama

oryantel-hamam-bocegi-ilaclama

ORYANTAL HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA YÖNTEMİ

Oryantal hamam böceği 1,5 cm boylarında, kabukları ve kendisi siyah renkli, pekte hoş olmayan bir böcek türüdür. Bu böcek halk arasında karafatma adı ile bilinmektedir. Oryantal hamam böcekleri genelde lağımlarda, bodrumlarda, depolarda ve evlerde yaşamaktadır. Bu böceklerin ömrü ortalama 6 aydır. Oryantal hamam böcekleri önüne gelen her şeyi mikropları, pislikleri, dal, yaprakları ayırt etmeksizin yemektedir. Bu böcekler besinlerini genellikle insanların yaşadıkları yerlerden temin ettikleri için insanların oluğu hemen hemen her yerde görülebilmektedir. Faaliyetlerini gece yaptıklarından dolayı insanlar tarafından pek fark edilmezler. Oryantal hamam böcekleri insanlarda çok ciddi hastalıklara yol açmaktadır.

Bu böcekler taşıdıkları mikrop ve virüslerle insanlarda dizanteri, gıda zehirlenmesi, verem, antrox, hepatit, mantar hastalıkları, astım gibi önemli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. İşte bu noktada insanlar oryantal hamam böceği ilaçlama firmalarından destek almaktadır. Bu böcek ilaçlama firmalarına, insanların sağlığı teslim edildiğinden dolayı büyük işler düşmektedir. Söz konusu böcek ilaçlama ise hele ki bu konu oryantal hamam böceği ilaçlama olduğunda bu konuya oldukça büyük önem verilmelidir. Oryantal hamam böceklerinin yukarıda belirtilen zararları, insanlar için yaşamsal faaliyetlerini sona erdiren hastalıklara yol açabilmektedirler.

Böyle bir durumla karşılaşılmaması için evinizin, bodrumunuzun, deponuzun vb. yerlerinizi düzenli olarak ilaçlandırılmasını yapmalısınız. Tabi ilaçlama yaptıracağınız firma seçimini oldukça titiz bir şekilde yapmalısınız. Nitekim piyasada ilaçlama hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. İyi bir ilaçlama firması seçiminde önemli birkaç ipucu verilecek olunursa ilaçlama firmasının her şeyden evvel yasal olup olmadığına bakılmalıdır. Daha sonra firmanın daha önceki yaptığı işlerden yola çıkarak tecrübelerine bakılmalıdır. Sahte yani illegal ilaçlama firmalarına kesinlikle tenezzül edilmemelidir. Oryantal hamam böceği ilaçlama büyük önem gösterilmesi gereken bir konu olup, bu böcek türünün ilaçlamasını güvenilir firmalara vermek, sizin sağlığınız açısından büyük önem arz etmektedir.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.