E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Otobüs İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Otobüs İlaçlama

otobus_ilaclama

OTOBÜS İLAÇLAMA KURUMLARI

Günde sürekli müşteri alan otobüsler tozlar ile zeminde çok sayıda haşere grubunu bulundurur ve bunlar zaman içerisinde görüntü kirliliğine, salgın hastalıklara neden olurlar. Sürekli olarak otobüslerinizi yıkatmanız, temizletmeniz gerekebilirler. Aynı zamanda haşere grupları birçok alana yumurtalarını bırakırlar. Otobüslerde sıcak oldukları için bu canlılar için çok elverişlidir. Büyük firmaların uzun yolculuklarında haşereler istenmeyen rahatsızlıklar verirler.Bunlar arasında en önemlisi kaşınmalar ve alerjidir. Bu nedenle müşteri kayıpları verebilirsiniz. Eğer sizde bunları engellemek istiyorsanız otobüs ilaçlaması yaptırabilirsiniz.

Bu ilaçlamayı birçok ilaçlama firması verir. Fakat etkileri ve yöntemleri firmalar arasında değişmektedir. Bizim ilaçlama firmamız uzman ekipler ile çalıştığı için sizlere her zaman kesin çözümler sunarlar. İlaçlama yapmadan önce otobüsler kontrol edilerek gerekli yöntemler uygulanır. Bunların yanı sıra müşteri memnuniyeti, uygun maliyet, teknolojik yöntemler, teşhis, tehlikelere karşı uyarma ilaçlama firmamızda mevcuttur. İlaçlama yapılırken bazı ilaçlar insan sağlığına etki edebilir. Biz tüm bunları düşünerek bakanlık onaylı ilaçlar ile kısa sürede ilaçlama yapmaktayız.

Çok nadir olarak otobüs ilaçlama hizmeti doğrultusunda bazı ilaçlar insan sağlığına etki etmektedir ama bu ilaçların etkisi beş, altı saat içerisinde geçmektedir. Diğer ilaçlama firmalarına bakacak olursak bazı yöntemleri hem teknolojik yönde kullanmazlar hem de istenilen sonuçları vermezler. Buda kesin ilaçlama yapılmadığını gösterir. Aynı zamanda sizlere yüksek maliyetler sundukları için zor durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bir farklı olarak diğer firmalardan her defasında etkisiz ilaçlamaları alırsanız sizler daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Bunları göz önüne alacak olursak sizlerde bizlerin sunduğu ilaçlamalardan faydalanabilirsiniz. Otobüs ilaçlama hizmetini ilaçlama firmamızdan almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. böylelikle otobüsleriniz daha sağlıklı alanlara dönüşür ve sizde müşterileriniz için müşteri memnuniyeti sağlamış olursunuz.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.