E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Otopark İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Otopark İlaçlama

otopark-ilaclama

OTOPARK İLAÇLAMANIN NEDENLERİ

Böcekler, fareler, ve diğer zararlı canlılar, bunların hepsi insan sağlığı açısından tehlike saçmaktadır. Lakin bu canlılar, sadece insanları değil birçok araç ve gereçleri de tehdit etmektedir. Otopark ilaçlama şirketleri de insanların gözü gibi baktığı motoru araçlarını bu tür canlılardan zarar görmemesi için hizmet vermektedir. Otoparklarda fareler başta olmak üzere hamam böceği, kene gibi birçok tehlikeli canlı yaşamaktadır. Bu canlılar araçlara zarar verdiği gibi insanlara da taşıdıkları virüslerden dolayı zarar vermektedirler. Bundan dolayı otopark ilaçlama çok önemli bir konudur.

Günümüzde birçok ilaçlama şirketi kurumuştur. Bu şirketlere oldukça önemli görevler düşmektedir. Bunun nedeni ilaçlama şirketlerinin yaptıkları işin hassasiyeti ve insan sağlığı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu ilaçlama şirketlerinin bazıları ilgili makamlardan hizmet etmek için onay alırken bazı şirketler almamaktadır. İlaçlama şirketi seçiminde bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü bir ilaçlama şirketi hizmete başlaması için öncelikle ilgili makamlardan belge alması gerekmektedir. Bu makamlar belge vereceği ilaçlama firmasına çeşitli eğitimlerden sonra belge vermektedir. Fakat sahte ilaçlama firmaları böyle bir belge almadığından dolayı bu eğitimlerden yoksun kalmaktadır.

İlaçlama kolay görüldüğü gibi bir iş değildir. Oldukça dikkat, bilgi ve beceri isteyen bir iştir. İlaçlama işlemi yapılırken en küçük bir hata ciddi sorunlarla karşı karşıya kalınmasına neden olmaktadır. İlaçlama evde, tarlada, okulda, hastanede olduğu gibi otoparklarda da yapılmalıdır. İnsanlar araçlarını otoparklara park ettikten sonra saatlerce araçlarından ayrı kalmaktadır. Fare gibi kemirgenler ise araçlara ciddi hasarlar vermektedir. Bu durum araç sahibini ve otopark sahibini sıkıntıya düşüren bir durumdur. Otopark sahipleri böyle bir durumla karşılaşmamak için otopark ilaçlama firmalarını arayarak yardım almalıdır. Ancak ilaçlama firması seçiminde yukarıda bahsedilen sorunlar ile karşılaşılmaması için oldukça titiz davranılması gerekmektedir.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.