E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Pire İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Pire İlaçlama

pire

PİRE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Pireler insanların canını çok acıtır ve genel olarak diğer canlılarda bulunurlar. Pire altı bacaklı eklem canlıdır ve mikrop sayısı fazla olduğu için oldukça fazla salgın hastalıklar taşır. Bu hastalıkları kan yolu ile kısa sürede bizlere veya diğer canlılara geçer. 2 adet gözü ve insanı emmesi için önce 2 tane iğnesi bulunmaktadır. Vücutları sivri oldukları için deldikleri, oydukları için vücutlara rahatlıkla girebilirler ve asla kolay, kolay pes etmezler. Sadece kan ile beslenirler. Bu nedenle insan vücudundan gitmezler. Büyüklüklerine göre insan piresi ve diğer canlı piresi olarak değişme gösterirler. Pireler ile asla başa çıkılmaz. Çünkü pireler günde 16–18 yumurta bırakırlar. Özellikle insan vücuduna yayılmışlarsa çok kötü durumlara düşebilirsiniz.

Pirelerin salgıladığı taşıyıcı hastalıklar hummalar, tifüs, cilt hastalıkları, mantar, dizanteri, alerji, ve ateşli hastalıklar sebep olmaktadırlar. Bu hastalıklar ilerleyen zamanlarda kişiden, kişiye de geçebilir. Pireler hem sayıca hem de çeşit olarak çok fazla sayıya sahiptirler. Çeşitleri yeryüzünde 1600 olarak bilinmektedir. Bu çeşitleri de bulundukları yerlere göre isim alır. Tüm bu zararları canlıları ortadan kaldırmak için ilaçlama firmamız pire ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Sizde bu ilaçlama hizmetinden kısa sürede faydalanabilirsiniz. İlaçlama firmamızdaki uzman ekiplerimiz güler yüzlü, samimi, güvenilir, işini titizlikle yapan kişilerdir.

Bunları yanı sıra ilaçlama firmamız ilaçlama yapmadan önce kontroller yapmaktadır. Bu aşamadan sonra ilaçlama yapılmaktadır. Sizler tüm bu hizmetleri en uygun fiyatlara alacaksınız. Diğer ilaçlama firmaları ise pire ilaçlama hizmetini bazı aksaklıklar doğrultusunda yerine getirmektedir. Bunları göz önünde bulundurarak sizde ilaçlama firmamızdan yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızın pire ilaçlama hizmetinden sizde yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle tüm alanlar ve canlılar pirelerden kurtulmuş olur.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.