E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Restaurant İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Restaurant İlaçlama

restaurant-ilaclama

RESTAURANT İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Birçok yerde haşere canlıları yer almaktadır ve doğaları gereği mikroplu yerlerden insanlara hastalık taşırlar. Özellikle ürünlerin bulundukları yerleri daha çok tercih ederler. Bu alanlardan bir tanesi de restaurantlardır. Haşereler uçan haşereler, kemirgenler, sürüngen haşereler, akarlar, böcekler, görülmeyen canlılar, mikrobikler olarak çeşitlilik gösterirler ve Kendilerinde bulunan tüylü kısımları sayesinde mikropları üzerine alarak direk bizlere bulaştırırlar. Bu temas direk olmasa bile ürünlerden, eşyalardan, maddelerden bulaşır. Çünkü eşyaları kemiren kemirgenler, ürünlerin üstüne dışkısını bırakan böcekler ile bizlere döngü ile hastalıklar bulaşır. Özellikle restaurant tarzı yerlerde daha fazla haşere bulunur.

Nedeni ise mutfaktaki bol ürünlere haşereler ulaşmak ister ve istedikleri gibide ulaşırlar. Bunu asla engelleyemezsiniz. Aynı zamanda restaurant’ın çevresi, mutfağı, misafirlerin bulunduğu kısımlar çok önemli kısımlardır. Buralarda bulunan müşteriler tiksinmelere maruz kalabilir, mutfaktaki ürünler bozulmalara sebep olabilir. Bunları göz önüne alırsak restaurant ilaçlama hizmeti tüm her yere uygulanması gerekir. İlaçlama firmamız kaliteli, sağlıklı, temiz, birinci sınıf ilaçlama yapmaktadır. Bunların dışında uygun maliyet, profesyonel hizmet veren, birinci sınıf ilaçları kullanan, garantili ilaçlama yapan, teknolojik yöntemler ile ilaçlama yapan bir firmayız.

Diğer firmalar ise genel olarak bunların tam tersini yaparlar ve yüksek maliyetler alınmaktadır. Restaurant ilaçlaması önemli bir ilaçlamadır. Çünkü gıda zehirlenmeleri bu alanlarda daha fazla görülebilir. Bu hem bilinçsiz ilaçlamalarda kaynaklanır. Hem de haşerelerin zararlarından kaynaklanır. Sizlerde bunları yaşamak istemiyorsanız ilaçlama firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede birçok hizmeti düşük fiyatlara alabilirsiniz. Eğer haşereler restaurantınıza gelerek istenmeyen sonuçlarda çoğalırlarsa bunun önüne asla geçemeyebilirsiniz. Sizde ilaçlama firmamızdan restaurant ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Bu anlatılanların dışında bilgi edinmek istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile görüşmeniz yeterlidir.

 

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.