E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Salyangoz İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Salyangoz İlaçlama

salyangoz-ilaclama

SALYANGOZ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Salyangozlar genel olarak yeşillik alanlarda yaşarlar ve iki adet antenleri vardır. Antenlerin üstlerindekilerde gözleridir. Salyangozlar vücut ve yapı olarak küçüktür. Çok yavaş hareket ederler. Otçul canlılar oldukları için tarlalarımızdan, bahçelerimizden uzak tutmamız gerekir. Salyangozların kendilerini korunmaları için bir kabukları vardır. Bu kabukları aynı zamanda yaşam alanlarıdır. Kısa sürede kapanabilen ve kısa sürede açılabilen canlılardır. Salyangozların yürümeleri için bir sıvı vardır. Bu sıvıyı salyangoz salgılar ve altlarına sürerler. Bu aşamadan sonra kuruyan sıvı parlak görüntü alır.

Bu nedenle canlılar bahçelerinize gelerek ürünlerinizi yiyebilirler. Çok zor hareket ettikleri için ise bahçelerinizde ve evlerinizde kendilerine bir yer edinirler. Aynı zamanda yavaş, yavaş hareket ettikleri için birçok mikrobu da yanlarında getirirler. Böylelikle salyangozlardan, ürünlere, ürünlerden sizlere salgın hastalık geçebilir. Bu hastalıklar kısa süre içerisinde istenmeyen durumlarda karşınıza çıkarlar. Aksi takdirde salyangozların hiçbir türlü zararı yoktur. Sadece keskin bir yapışkanları vardır. Aynı zamana gittikleri tüm her yerde üreyebilirler. Çünkü salyangozlarda hem dişi hem de erkek ürüme organı vardır. Çok çoğalmasalar bile belirli aralıklarda çoğalmaktadırlar. Sizlerde bu canlıları engellemek istiyorsanız ilaçlama firmamızdan salyangoz ilaçlama hizmetini sizlerde alabilirsiniz.

İlaçlama firmamız teknolojik yöntemleri bulundurduğu için kısa sürede ilaçlama hizmeti vermektedir. Aynı zamanda uzman ekiplerimiz sizler için birinci sınıf ilaçlar ile etkili ilaçlama yapmaktadır. Diğer ilaçlama firmaları ise salyangoz ilaçlama hizmetini profesyonel olarak vermemektedir. Bu hizmeti profesyonel olarak verseler bile sizlerden yüksek fiyat talep ederler. Sizde bunları göz önünde bulundurursanız ilaçlama firmamızdan yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızdan salyangoz ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız sizde uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. Böylelikle tüm salyangoz sorunlarından kurtulabilirsiniz ve etrafta dolaşan salyangozlar tiksinmelere neden olmaz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.