E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Sıvı İlaçlama Yolları

Ana Sayfa > GENEL > Sıvı İlaçlama Yolları

sivi-ilaclama

SIVI İLAÇLAMA YOLLARI

Haşere gruplarından kurtulmak için zirai ve diğer ilaçlama yöntemleri ile birçok ilaçlama vardır. Bunlardan bir tanesi de sıvı ilaçlama yöntemidir. Kokulu sıvı ilaçlama her zaman daha çok tercih edilmektedir. Çünkü bu ilaçlama yönteminde her yere sıkılması zor olabilir. Fakat haşerelerin yuvalarının olduğu bölgelere uygulanarak hemen ilaç etkisini göstererek etrafa yayılmaya başlar. Bu koku insan sağlığı için tehlikelidir ve bu yöntemde su ile ilaç karıştırılıp sıkıldığı için etrafa hem daha iyi püskürür hem de insan sağlığına direk olarak zarar vermez. İlaçlama yapılırken ortamı en az beş, altı saat terk etmek gerekir.

Aksi takdirde zehirlenmelere sebep olur. Bir başka şekilde ise ilaçlanan ortamdaki tüm ürünler kapatılmalı veya kaldırılmalıdır. İlaç etki ettiği an zehirlenmeler kısa sürede gerçekleşmektedir. Kokusuz sıvı ilaçlamada ise belirli oranda kalıcı ilaç salgılamaktadır. Bu yöntem etkisini geç gösterebilir. Fakat sıvı yöntem ile özellikleri aynı olsa da kalıcılığı daha etkilidir. Bu nedenle profesyonel hizmet veren ilaçlama firmamıza sizde başvurabilirsiniz. Böylelikle püskürtme ile yapılan sıvı ilaçlamaları yöntemini kalıcı bir şekilde yaptırmış olursununuz.

İlaçlamalarımızda kullanılan ilaçlar her zaman birinci sınıf ilaçlar kullanılır ve daima teknolojik uygulamalar kullanılmaktadır. Uzman ekip kadromuz ilaçlama işi için yetiştirilmiş, bilgili, tecrübeli ve profesyonel düzeyde ilaçlama yapmaktadır. Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz. Diğer firmalar ise sıvı ilaçlama yöntemi ne kadar teknolojik olursa olsun birinci sınıf kalitede profesyonellik sağlanmadığı sürece kalıcılık elde etmekte zorlaştırabilirler. Sizde sıvı ilaçlaması yöntemini uygulatmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.