E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Sivrisinek İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Sivrisinek İlaçlama

sinek-ilaclama

SİVRİSİNEK İLAÇLAMALARI YAPAN EKİBİMİZ

Sivrisinekler insan sağlığı için en tehlikeli canlılardır. Çünkü konakçı olarak hastalıkları sürdürürler. Bir başka canlıdan aldığı mikrobu kan yolu ile insanlara rahatlıkla geçirebilirler. Haşere gruplarının içerisinde en etkili olanlar uçan haşerelerdir. Bu nedenle her an ne yapacakları belli olmaz. Sivrisineklerin 6 tane uzun ayakları vardır ve bunları her işlerinde kullanırlar. Ağız kısmında zararlı iğnesi vardır. İnsanlara hissettirmeden bu iğneleri yaparlar. Sonuç olarak sıtma, humma hastalıklarını, intihapları, gripleri, dizanteriyi, zehirlenmeleri, felç yapacak hastalıkları bulaştırırlar. Sivrisineklerin yaşam alanları mikroplu bölgelerdir. Fakat sıcak, ılık ve nemli ortamları sevdikleri için evlerimiz sivrisinekler için yeterince uygundur.

Sivrisinekler insanlara çeşitli hastalıklar verir ama insanlara normal olarak zarar vermezler. Çünkü kan emmeleri sadece yumurta bırakmaları içindir. Yumurta yapabilmeleri için insandan kan almaları gerekir. Sürekli olarak sıvı tüketirler ve bunlar evlerimizdeki meyve suları, yemek artıkları sivrisinekler tarafından işgal edilebilir. Sivrisinekler bir üremede 500 yumurta bırakır. Tüm bu yumurtalar çıktığında hemen avlanırlar ve sürekli olarak gelişirler. Evlerinizin dengesini bozmandan sizde bu canlılardan kurtulabilirsiniz. Sivrisineklerden kurtulmak istiyorsanız ilaçlama firmamızdan sivrisinek ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. İlaçlama firmamız birinci sınıf ilaçları kullandığı için kesin ve kalıcı sonuçlar vermektedir. Bunun yanı sıra güvenilir, birinci sınıf müşteri memnuniyeti olan, profesyonel ekip bulunduran, istenilen hizmeti en iyi şekilde sunan bir firmayız.

Diğer ilaçlama firmaları ise bazı aksaklıkları yaşatabilirler. Bu aksaklıklar sivrisinekleri daha fazla çoğaltabilir ve ya tümünü kaldıramayabilir. Diğer ilaçlama firmaları profesyonel ekip bulundurmaz. Müşteri memnuniyetini ikinci plana atarak yüksek maliyet talep edebilir. Sizde ilaçlama firmamızın sivrisinek ilaçlama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İlaçlama firmamızın sivrisinek ilaçlama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle ortamda oluşan tüm sivrisineklerden kurtulmuş olursunuz.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.