E-Posta: info@bocekilaclama.eu TEL: 0212 429 7716 - 0542 391 8254

Siyah Halı Böceği İlaçlama

Ana Sayfa > GENEL > Siyah Halı Böceği İlaçlama

siyah-hali-bocegi1

SİYAH HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Halı böceği olarak adlandırdığımız canlılar hem siyah hem de sarı renkte bulunurlar. Genel olarak eski eşyalarda, halıların altında görülürler. Üstlerinde tüyleri vardır. Bu tüyler diğer haşerelere göre oldukça fazladır. Tek zararları tüyleridir. Çünkü normal olarak insanları ısırmazlar ve zarar vermezler. Fakat üstlerindeki tüylü kısımları mikropları çekerek insanlara bulaştırırlar. Sonuç olarak ta birçok hastalığa yakalanabiliriz. Halı böceklerinin diğer renkleri de vardır ama her zaman küçük olarak kalırlar. Siyah, kahverengi, kızıl olarak bilinir. Bu canlıların yaşama süresi 40 gündür. 40 gün içerisinde yavrular sarı ve siyah rengi alır. Bu aşamadan sonra yumurtlayabilirler. Yumurtalarını nemli bölgeler olan eşyalarımızın arasına bırakırlar ve buralar depolarda olabilir.

Siyah halı böcekleri bir an önce çoğalmadan sizlerde kurtulmanız gerekmektedir. Bu canlıları önlemek için sizlerde ilaçlama firmamızın hizmetinden faydalanabilirsiniz. İlaçlama firmamız siyah halı böceği ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlara vermektedir. Böylelikle tüm herkes rahatlıkla faydalanabilir. İlaçlama firmamız tüm ilaçlamalar gibi bu ilaçlamayı da en iyi şekilde yapmaktadır. İlaçlama firmamızdaki uzman ekiplerimiz güvenilir, işini titizlikle yapan, operatör belgesine sahip olan kişilerdir. Aynı zamanda ilaçlama firmamız müşteri memnuniyetini birinci sınıf kalite ile vermektedir. Bunların yanı sıra uzman ekiplerimiz tüm teknolojik yöntemleri bir arada bulundurmaktadır.

Diğer ilaçlama firmalarının siyah halı böceği ilaçlama hizmeti ise eksik olarak yapılmaktadır. İlaçlamalar en ince ayrıntısına kadar bakılmaz. Çünkü diğer ilaçlama firmalarının yeterince teknolojik yöntemleri yoktur. Bu nedenle sizleri zor durumda bırakabilirler. Eğer sizde ilaçlama firmamızdan siyah halı böceği ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız hemen uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle evinizin içi, dışı sağlıklı, konforlu, temiz, sağlıklı alanlara dönüşür. Sizde bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken haşereli ortamdaki ev adresinizi vermenizdir.

Böcek İlaçlama
İstanbul 'da ilaçlama şirketleri arasında garantili böcek ilaçlama hizmeti veren tek Sağlık Bakanlığı onaylı haşere ilaçlama şirketi.